Search a job

3532 jobs found.
Geodet - Pardubice
2023-03-21 - GEOMA HJ PARDUBICE s.r.o. - jenprace.cz
O nás Společnost GEOMA HJ PARDUBICE s.r.o. nabízí pracovní pozici na funkci geodeta. Náplň práce: Samostatné vedení geodetických prací v terénu.Jedná se především o vytyčování a zaměřování inženýrských staveb.Podmínkou je SŠ/VŠ vzdělání v oboru,nebo dřívější praxe. Co od Vás očekáváme: Znalost problematiky-obsluha geodetických přístrojů,schopnost zpracování zakázek na PC apod. Co Vám můžeme nabídnout: Práce v příjemném kolektivu,firemní benefity,cestovní náhrady,stravné apod. (27000 - 35000 Kč)

Vedoucí výroby - Pardubice
2023-03-09 - HR Direct s.r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Zvyšovat produktivitu Zajišťovat dodržování denního plánu výroby Dodržovat metodiku 5S Koordinovat a motivovat svůj tým tímto směrem Účast na poradách kritických dílů Koordinace mezi logistikou a údržbou Kooperace s procesním inženýrstvím Tvorba pracovních pokynů Účast na tvorbě norem a zajištění jejich uplatňování v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví Podpora přijímání nových členů svého týmu Účast na individuálních pohovorech hodnocení týmu Poradenství členům svého týmu a řešení vzniklých problémů Odpovědnost za každodenní řízení svých zaměstnanců s cílem splnit plánování výroby Požadujeme Nejméně 3 roky praxe na podobné pozici Ochota pracovat na směny Znalost práce na PC Schopnost pracovat v týmu a být leaderem pro své podřízené Dobré analytické schopnosti, tah na branku, proaktivní myšlení Nabízíme pozici na plný úvazek na dobu neurčitou zázemí... (35000 - 40000 Kč)

Obchodně-technický zástupce - Pardubice
2023-03-25 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura. Zaměřujeme se na zprostředkování práce na hlavní pracovní poměr. Naše agentura působí zejména v regionech Královehradecký a Pardubický kraj a Vysočina. Nabídky práce se však objevují i z dalších regionů. Popis pracovní nabídky vytváření obchodní strategie pro svěřený region aktivní vyhledávání nových zákazníků v přiděleném regionu pravidelné služební cesty k zákazníkům administrativní činnost – tvorba cenových nabídek, vystavování kupních smluv, správa pohledávek pravidelný report, trendy a prodejní výsledky, plnění stanoveného obchodního plánu Požadujeme M/Ž, SŠ/VOŠ/VŠ technického směru (nejlépe strojírenské zaměření); zkušenosti a znalosti v obchodní činnosti, popř. projektovém řízení ve strojírenství (min. 3 roky praxe ideálně v oblasti hutních materiálů, strojírenství, popř. průmyslových plastů) schopnost samostatné i týmové práce, ochota učit se novým věcem profesionální... (40000 - 60000 Kč)

Ostatní - Pardubice
2023-03-27 - Spolek Nektar, z.s. - annonce.cz
Nástup možný IHNED. Dopomoc při údržbářských a stavebních pracích. Pracovní doba: 06:30 - 10:30 Vhodné pro OZP, OZZ. První kontakt telefonicky

Elektrikář/elektromontér - Pardubice
2023-03-27 - ADAS spol. s r.o. - jenprace.cz
O nás Společnost, která se zabývá elektromontážemi. Náplň práce: Elektromontáže Elektroinstalace bytové a průmyslové, silnoproudé a slaboproudé. Co od Vás očekáváme: Zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu , vstřícný přístup k zákazníkovi. Co Vám můžeme nabídnout: Přátelský přístup, sdílení zkušeností. (40000 - 50000 Kč)

Pracovník údržby - Elektrikář - Pardubice
2023-03-25 - RONAL CR s.r.o. - jenprace.cz
O nás Rozjeďte svou kariéru. RONAL GROUP – vůdčí společnost na trhu kol z lehkých slitin. Když se jedná o kola z lehkých slitin, nikdo nás nemůže jen tak minout – jakožto vůdčí společnost na trhu a partner všech renomovaných automobilových značek vytváříme díky našim inovacím nová měřítka a spojujeme špičkové technologie a kreativní design s nejvyšší kvalitou. Coby firma podnikající po celém světě umíme stanovovat nové standardy i v mezinárodním rozsahu. Na našich pracovištích v deseti zemích není týmová práce pouhým slovem, ale skutečně realizovanou firemní kulturou. K posílení našeho týmu hledáme motivovanou osobnost. NÁPLŇ PRÁCE: Zajištění bezpečného a bezporuchového provozu výrobních strojů a zařízení Inspekce a údržba strojů a zařízení dle plánu údržby Diagnostika a včasné odstraňování závad s cílem minimalizace prostojů Práce ve směnném provozu Možnost profesního růstu na pozici elektronika... (33000 - 42000 Kč)

Operátor Výroby - Pardubice
2023-03-25 - RONAL CR s.r.o. - jenprace.cz
O nás Rozjeďte svou kariéru. RONAL GROUP – vůdčí společnost na trhu kol z lehkých slitin. Když se jedná o kola z lehkých slitin, nikdo nás nemůže jen tak minout – jakožto vůdčí společnost na trhu a partner všech renomovaných automobilových značek vytváříme díky našim inovacím nová měřítka a spojujeme špičkové technologie a kreativní design s nejvyšší kvalitou. Coby firma podnikající po celém světě umíme stanovovat nové standardy i v mezinárodním rozsahu. Na našich pracovištích v deseti zemích není týmová práce pouhým slovem, ale skutečně realizovanou firemní kulturou. K posílení našeho týmu hledáme motivovanou osobnost NA VÝROBNÍCH ÚSECÍCH: SLÉVÁRNA OBROBNA LAKOVNA POŽADUJEME: Fyzická zdatnost Ochota pracovat na směny v nepřetržitém provozu Předchozí zkušenost s výrobou vítáná A PROČ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS? Vyrábíme krásná kola pro AUDI, BMW, Mercedes a další prestižní automobilky ... (27000 - 42500 Kč)

Asistentka jednatele - Pardubice
2023-03-24 - AXIOM engineering s.r.o. - jenprace.cz
O nás Firma AXIOM energy se zabývá projekční činností, dotačním managementem a dalšími administrativními službami pro zákazníky z řad veřejného i soukromého sektoru. Kanceláře firmy se nacházejí v centru Pardubic. Pracovní pozici nabízíme z důvodu odchozu stávající pracovnice na mateřskou dovolenou. Náplň práce: Příprava, podávání a správa žádostí o dotace pro naše klienty Jednání s klienty Vyřizování e-mailové a poštovní korespondence Údržba chodu kanceláře Co od Vás očekáváme: min SŠ vzdělání velmi dobrá práce na PC – excel, word, e-mail reprezentativní vzhled a vystupování aktivní přístup k pracovním povinnostem přesnost a spolehlivost Co Vám můžeme nabídnout: zázemí zavedené prosperující firmy v mladém kolektivu spolupracovníků možnost profesního rozvoje nadstandardní platové ohodnocení bonusy (25000 - 40000 Kč)

Pekař (Pardubice) - Pardubice
2023-03-23 - Globus ČR, v.o.s. - jenprace.cz
UPEČEME TO SPOLU? Znáte přísloví Upekli to mezi sebou? Plán máme i my v Globusu! Pečeme čerstvé výrobky ve velkém, a tak bychom na pozici pekaře do výroby a pekaře pecáka rádi našli nadšence vyučeného v oboru.  PROČ TO UPÉCT PRÁVĚ S NÁMI Za víkendy a svátky vám připlatíme, jsme féroví.  Dbáme na poctivost - těsto zaděláme, necháme vykynout, ručně zpracujeme a upečeme. Držíme se tradičních postupů, ve kterých vás rádi zaučíme, věnujeme čas individuální péči. Pro zdokonalení vaší práce  je připraveno moderní vybavení, se kterým vám pečení půjde jako po másle . Kromě stálé mzdy vám na účet přistane bonusová 13. mzda, umíme ocenit vaši poctivou práci. Chtěli byste být tím, kdo zpříjemňuje ráno a den všem zákazníkům? Pracujete rukama i srdcem a pekařina vám voní? Naše dveře jsou otevřené zběhlým pekařům i těm, kteří s tímto řemeslem teprve začínají a sbírají zkušenosti. Spolehnout se můžete na… ● Férovou mzdu ● Smlouvu na ... (31800 Kč)

Řezník (Pardubice) - Pardubice
2023-03-22 - Globus ČR, v.o.s. - jenprace.cz
ŘÍZNEME DO TOHO SPOLU? Máte zkušenosti s bouráním masa a přípravou tradičních uzenin? Je na čase do toho říznout u nás v Globusu! Rádi bychom náš tým posílili pravým a nefalšovaným řezníkem s vyučením v oboru. PROČ BÝT ŘEZNÍKEM PRÁVĚ U NÁS Nabízíme smlouvu na dobu neurčitou, tedy jistotu.  Za víkendy a svátky vám připlatíme,  hrajeme fair play.  Poskytneme vám jako bonus 13. mzdu, stravenky i slevu na nákup, odměníme vaši práci.  Vše vyrábíme poctivě a přímo na místě,  maso sami bouráme a dále zpracováváme pro kuchyňskou úpravu nebo vyrábíme uzenářské výrobky. Naší hlavní známkou je čerstvost a kvalita,  o tom se můžete sami přesvědčit, jelikož jsou vám masné výrobky k dispozici po celý den jako svačina.  V případě potřeby vám kryje záda zkušenější kolega, učíme se jeden od druhého. Ovládáte tradiční české řemeslo, které je stále žádoucí? Rádi byste pracovali s opravdu čerstvým masem od ověřených dodavatelů? Víme, že řezničina... (33000 Kč)

Vývojový konstruktér - Pardubice
2023-03-21 - Manpower - manpower.cz
POPIS POZICE Pro automotive výrobu sídlící na okraji Pardubic hledám zkušeného uchazeče na post Vývojového konstruktéra. Pokud již máte v konstrukci zkušenosti, tykáte si s některým z konstrukčních programů (2D, 3D) a domluvíte se bez problémů i se zahraničními kolegy, pak jste náš člověk! Náplň práce: tvorba výkresů od počátku projektu návrh vývojových řešen účast na specifikaci parametrů tvorba 2D i 3D výkresů a kusovník spolupráce s globálním týmem PROFIL KANDIDÁTA SŠ/VŠ vzdělání praxe v konstrukci (návrh, konstrukce, posouzení, výpočty) zkušenosti z plastařiny či strojařiny a obecně z techniky a vývoje Aj na komunikativní úrovni osobnost s týmovým duchem NABÍZÍME ~ stabilní zaměstnání v globálním týmu ~ příspěvek na dopravu ~5 týdnů dovolené ~ příspěvek na penzijko a volnočasové aktivity ~ dotované stravování ~ a řadu dalších odměn a benefitů... NABÍRÁME MUŽE I ŽENY Naše ... (40000 - 70000 Kč)

Řezník v Pardubicích - Pardubice
2023-03-20 - NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. - jenprace.cz
O nás Tradiční české řeznictví NOVÁK maso – uzeniny s.r.o. v Pardubicích přijme ŘEZNÍKA / ŘEZNICI.  Prodejna se nachází v objektu Penny marketu v ulici Karla IV. 2749, Pardubice – Zelené Předměstí. Náplň práce: Bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu Výroba polotovarů dle platných receptur společnosti Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti Kontrola kvality, čerstvosti zboží Komunikace a obsluha zákazníků Obsluha pokladny Co od Vás očekáváme: Odborné vyučení v oboru řezník-uzenář (výhodou) Praxe s bouráním a opracováním masa (podmínkou) Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování Zodpovědný přístup k práci Samostatnost, zručnost a pečlivost Zdravotní průkaz Co Vám můžeme nabídnout: Práci ve stabilní české společnosti na hlavní pracovní poměr Příspěvek... (35000 - 36000 Kč)

Specialista logistiky - Pardubice
2023-03-03 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura. Zaměřujeme se na zprostředkování práce na hlavní pracovní poměr. Naše agentura působí zejména v regionech Královehradecký a Pardubický kraj a Vysočina. Nabídky práce se však objevují i z dalších regionů. Popis pracovní nabídky Přebíráte a kontrolujete úplnost zásilek vůči celním a přepravním dokladům; Kontrolujete správnost a úplnost dat na importních dokladech (T1 , CMR, AWB, B/L, dodací list, faktura); Reklamujete neshody při příjmu nákupnímu oddělení / dodavateli služeb; Připravujete podklady pro celní oddělení k proclení zásilek; Připravujete podklady pro evidenci příjmu do SAP systému; Vedete evidenci přímého a nepřímého materiálu; Objednáváte dle specifikací přepravy na import materiálu; Vyplňujete a zasíláte dopravcům podklady k zaslání a vyclení zboží, koordinujete dopravu při dovozních operacích; Komunikujete se zainteresovanými odděleními ohledně importních zásilek. Požadujeme... (30000 - 35000 Kč)

Pracovník/pracovnice obchodu - Pardubice
2023-03-17 - PRO 8 s.r.o. - spravnykrok.cz
Kalkulace nabídkových cen a dopravy zboží. Schopnost jednání s lidmi, profese elektro vítána. První kontakt e-mailem nebo telefonicky (07:00 - 15:00). Další informace na stránkách: Společnost PRO 8 s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovník/pracovnice obchodu. (25000 Kč)

Skladník - Pardubice
2023-02-20 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura. Zaměřujeme se na zprostředkování práce na hlavní pracovní poměr. Naše agentura působí zejména v regionech Královehradecký a Pardubický kraj a Vysočina. Nabídky práce se však objevují i z dalších regionů. Popis pracovní nabídky Vykládka kamionů. Navážení beden do skladu, skladové operace, práce se scanerem, pomoc při inventurách, příprava zboží k expedici Pracovní doba: 1 týden 6–14 2.týden 9–17 Požadujeme SOU, praxe na obdobné pozici ve skladu a řízení VZV podmínkou (oprávnění získáte po proškolení u zaměstnavatele), základy práce s PC a scanerem (nebo aspoň ochota zvládat základy technických pomůcek ve skladu), samostatnost, spolehlivost, flexibilita Nabízíme Plat 27 tisíc + měsíční prémie, po 6ti měsících valorizace. Moderní pracovní prostředí. Přátelský kolektiv a precizní zapracování. Ochranné pracovní pomůcky. Nabízí se i řada zaměstnaneckých benefitů. Práce není vhodná pro... (27000 - 30000 Kč)

Stavbyvedoucí - Pardubice
2023-03-25 - IVEXI s.r.o. - annonce.cz
Náplň práce: dohled na stavbách, nákup materiálu, zajištění chodu stavby. Hledáme zodpovědného, slušného, rovného kolegu do firmy s 20.ti letou tradicí. Požadujeme znalost pozemních staveb, orientaci ve výkresech. Praxe výhodou, není nutností, zaučíme i nováčka. Na všem se lze dohodnout. První kontakt e-mailem nebo telefonicky (kdykoliv). Nabízíme: stravenky Požadujeme: Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B (30000 - 40000 Kč)

Soustružník - Pardubice
2023-03-25 - GRANITA Lomy s.r.o. - tip-prace.cz
  - soustružnické práce - servis a opravy strojních zařízení v lomovém provozu První kontatk e-mailem

Stavbyvedoucí - Pardubice
2023-03-25 - IVEXI s.r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Náplň práce: dohled na stavbách, nákup materiálu, zajištění chodu stavby. Hledáme zodpovědného, slušného, rovného kolegu do firmy s 20.ti letou tradicí. Požadujeme znalost pozemních staveb, orientaci ve výkresech. Praxe výhodou, není nutností, zaučíme i nováčka. Na všem se lze dohodnout. První kontakt e-mailem nebo telefonicky (kdykoliv). Požadované dovednosti ~ Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B Benefity ~ Jiné výhody – stravenky Vhodné pro . Směnnost Jednosměnný provoz Pracovní období od 1.4.2023 (30000 - 40000 Kč)

Skladník/skladnice - Pardubice
2023-03-07 - Personal Consult s.r.o. - avizo.cz
Náplň práce: Práce ve skladu, řízení VZV, naskladňování a vyskladňování materiálu a výrobků Požadavky: ochota pracovat na 3 směny Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní pojištění, seniorita Vhodné pro absolventy. První kontakt telefonicky (PO - PÁ, 09:00 - 14:00) nebo e-mailem pracovní poměr od: 01.08.2022, mzda: 21500 - 37500

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.