Zubný lekár s možnosťou prebratia praxe

Tento inzerát se nachází na portálu: jooble.
Chcete-li zobrazit podrobnosti, klikněte na titulek nebo tlačítko: [Zobrazit kompletní nabídku práce].

Zubný lekár s možnosťou prebratia praxe - Senec
2019-09-03 - L-Medical,s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: samostatne pracujúci zubný lekár/ka s praxou, prípadne aj absolvent Podmienky práce: Zamestnám do nadštandardne vybavenej zubnej praxe, 3 ambulancie (DH,OPG, RVG prístroj v každej ambulancii, strojová endodoncia, CAD-CAM systém) v Senci, zubného... (1000 - 3000 €)

Zobrazit kompletní nabídku práce

Nalezeno 11098 pracovních pozic.

Zubný lekár - Námestovo, Žilinský kraj
2019-08-13 - CS Tours, s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: aj absolvent bez praxe Podmienky práce: novo-zrekonštruovaná, moderná ambulancia s kompletným vybavením, vlastné kreslo, RVG röntgen, sestrička, dentálna hygienička. V blízkosti strediska je OPG. (1600 €)

Vedoucí lékárny - Česká republika
2019-10-24 - Aga Kommerz spol s r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: Zodpovědný farmaceut Podmienky práce: Po - Pá od 7.30 - 16.00 hod, Pracovní smlouva na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, volný vstup do fitness centra. Pracovná činnosť:​ Komplexní vedení a provozování lékárny (1500 - 1700 €)

Zubný lekár - Poliklinika ProCare Prešov - Prešov
2020-02-25 - Pro Care, a.s - jobangels.co
- poskytovať ambulantnú zdravotnú starostlivosť v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie v odbore zubné lekárstvo Prijmeme zubného lekára aj bez praxe. Kontaktujte nás mailom alebo telefonicky a dohodnite si stretnutie. Tešíme sa na Vás! (1700 €)

Zubný lekár/lekárka - Stomatológ - Česká republika
2020-02-24 - MediDent studio s.r.o. - jooble
...práce: Flexibilná pracovná doba v špičkovej zubnej ambulancii s podielom na zisku. Digitálne RTG, nové zariadenie. Pracovná činnosť:​ Zubný lekár/lekárka. Zmluvy so všetkými poisťovňami bez limitu. Plný stav pacientov a stále pribúdajú :-) Volajte tel: +420 602 44 2013... (2500 €)

Zubný lekár - Námestovo, Žilinský kraj
2020-02-24 - GDENT, s.r.o. - istp.sk
...mieste Náplň (druh) práce Práca zubného lekára.......kolektív, 6 skúsení stomatológovia, skutočné možnosti profesionálneho rastu, priateľské jednanie......vzdelanie druhého stupňa v odbore zubné lekárstvo Dĺžka praxe aspoň 4 roky... (624 €)

Zubný lekár - Bratislava - Vajnory
2020-02-20 - SPRING MB s.r.o. - istp.sk
...ambulancia príjme do trvalého pracovného pomeru zubného lekára/lekárku s praxou alebo bez praxe. Zaškolíme aj absolventa. Náplň práce: Poskytovanie stomatologickej......v príjemnom prostredí s priateľským kolektívom. Možnosť ďalšieho vzdelávania a vytvorenie špecializácie v konkr... (2500 €)

Zubný lekár - Trnava
2020-02-19 - Be Healthy one s.r.o. - istp.sk
...aj pre absolventa Ponúkané výhody - Vzdelávanie. - Možnosť osobného a kariérneho rastu. - Príspevok na ubytovanie. -......vzdelanie Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa Dĺžka praxe aspoň 2 roky Zručnosti, schopnosti Cudzie jazyky:... (850 €)

Zubný lekár - Zákamenné, Žilinský kraj
2020-02-21 - GDENT, s.r.o. - istp.sk
...mieste Náplň (druh) práce Práca zubného lekára.......kolektív, 6 skúsení stomatológovia, skutočné možnosti profesionálneho rastu, priateľské jednanie......stupňa v odbore zubné lekárstvo Dĺžka praxe bez požiadavky na odbornú prax... (800 €)

Zubný lekár - Slovenská Ľupča, Banskobystrický kraj
2020-02-24 - GL-DENT, s.r.o. - istp.sk
...plň (druh) práce Samostatne pracujúci zubný lekár v stomatologickej ambulancii.......objemu výkonov - v mieste pracoviska je možnosť zabezpečiť si ubytovanie - v prípade z......ujmu je možné odstúpenie celej lekárskej praxe... (1500 €)

Zubný lekár - Tvrdošín, Žilinský kraj
2020-02-24 - KM - DENT, s.r.o. - istp.sk
...mieste Náplň (druh) práce Práca zubného lekára.......ambulancia s mladým kolektívom, veľmi dobré možnosti odborného rastu, priateľské jednanie. Nová......stupňa v odbore zubné lekárstvo Dĺžka praxe bez požiadavky na odbornú prax Zru... (800 €)

Zubný lekár - Česká republika
2020-02-23 - Parondo s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Prijmeme zubného lekára / lekárku alebo pár do novej zubnej kliniky. Nové zariadenie, RVG, 3D RTG, KEFALO, 3D skener. Ponúkame možnosť ubytovania, automobil, pracovné benefity a príjemný kolektív. Iné výhody: možnost ubytování mo...

Zubný lekár - Martin
2020-02-14 - ZUBNÁ PRAX, s. r. o. - kariera.zoznam.sk
...Zdravotníctvo Náplň (druh) práce Ponúkame prácu zubného lekára/lekárky v skúsenom kolektíve s možnosťou ďalšieho rastu na moderne vybavenom pracovisku (OPG,......vzdelanie druhého stupňa v odbore zubné lekárstvo Dĺžka praxe aspoň 2 roky Zručnosti, schopnosti Cudzie... (1000 €)

Zubný lekár - Trnava
2020-02-16 - Be Healthy one s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...miesto vhodné aj pre absolventa Ponúkané výhody - Vzdelávanie. - Možnosť osobného a kariérneho rastu. - Príspevok na ubytovanie. - Individu......é vzdelanie Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa Dĺžka praxe aspoň 2 roky Zručnosti, schopnosti Cudzie jazyky:... (850 €)

Zubný lekár - Námestovo, Žilinský kraj
2020-02-14 - MUDr. Škombár, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...mzdy (brutto): 1000,-Eur v skúšobnej dobe s možnosťou postupného zvyšovania. Zamestnanecké vý......, zaškolenie a konzultovanie so skúseným lekárom je samozrejmosťou. Pracovné miesto vhodné......ňa v odbore zubné lekárstvo Dĺžka praxe bez požiadavky na odbornú prax Zru... (1000 €)

Zubný lekár - Piešťany
2020-02-12 - ASTEL s.r.o. - istp.sk
...zamestnanca Požadované vzdelanie Lekárske vedy Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa Zručnosti, schopnosti Počítače: ~ Microsoft Word - elementárna Ďalšie požiadavky: stravné lístky, možnosť odmien za vykonanú prácu, študijný odbor - zubné lekárstvo... (832 €)

Zubný lekár - Topoľčany
2020-02-20 - O - Dent s.r.o. - istp.sk
...Požiadavky na zamestnanca Požadované vzdelanie Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore zubné lekárstvo Dĺžka praxe aspoň 6 mesiacov Zručnosti, schopnosti Cudzie jazyky: ~ anglický - pokročilá: B1 a B2... (1500 €)

Zubný lekár - Bratislava - Karlova Ves
2020-02-12 - DENTAL CARE Dr. Rosa, s. r. o. - kariera.zoznam.sk
...ť, chcete samostatne pracovať a zvažujete ako ďalej? Samostatná prax alebo byť partnerom v tíme na kvalitnej klinike ? Chcete pracova......prehlbovať si špecializáciu v odbore? Ste samostatne pracujúci zubný lekár? Pridajte sa k nám. Rôzne formy spolupráce sú možné . Náplň práce... (2500 €)

Zubný lekár - Bratislava - Karlova Ves
2020-02-17 - DENTAL CARE Dr. Rosa, s. r. o. - istp.sk
...ť, chcete samostatne pracovať a zvažujete ako ďalej? Samostatná prax alebo byť partnerom v tíme na kvalitnej klinike ? Chcete pracova......prehlbovať si špecializáciu v odbore? Ste samostatne pracujúci zubný lekár? Pridajte sa k nám. Rôzne formy spolupráce sú možné . Náplň... (2500 €)

Zubný lekár - Trnava
2020-02-14 - VIP Family Dentistry s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...žim Všeobecne požadované znalosti: Požadované vzdelanie Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore zubné lekárstvo Dĺžka praxe aspoň 1 rok Zručnosti, schopnosti Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce... (10 €/hod)

ZUBNÝ LEKÁR - Tvrdošín, Žilinský kraj
2020-02-04 - DENTPA, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...neurčitý čas Pracovná oblasť: Zdravotníctvo Náplň (druh) práce ZUBNÝ LEKÁR - nová, moderná ambulancia v Trstenej. Samostatná ambulancia s nov......kolské vzdelanie druhého stupňa v odbore stomatológia Dĺžka praxe bez požiadavky na odbornú prax Iné výhody: +... (750 €)

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.