Hledat práci

Nalezeno 5741 pracovních pozic.

Brigáda v IT testingu - Bratislava
2020-02-21 - Československá obchodná banka, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: *je zodpovedný za vykonávanie testov podľa testovacích scenárov, reportovanie a retestovanie bugov *pri testovaní aktívne spolupracuje s biznis test analytikom, prípadne aplikačným vlastníkom *spúšťanie funkčných a nefunkčných test... (4 €/hod)

Skladník - Bratislava
2020-02-18 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Má chuť pracovať v sklade kde si všetci tykajú? Tak si správne! Hľadáme šikovných skladníkov do nepretržitej prevádzky kde dostaneš zmluvu na dobu neurčitú hneď od začiatku a kde máš hlavné jedlo za 83 centov! Tvojou pracovnou náplňou bude: - vykládka prijatého tovaru ... (850 - 1090 €)

Hľadáme ostrieľaných daňových špecialistov - Bratislava
2020-02-20 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
V živote len dve istoty - smrť a dane. Hľadáme špecialistov pre oblasť daní, ktorí: - sa budú venovať poradenstvu pre PO a FO, transferovému oceňovaniu, dani z príjmov, fúziám a akvizíciám spoločností, príprave posudkov, dátových analýz a pod. - budú súčasťou projektových ... (1500 - 3500 €)

Aplikovaný fyzik - senior - Bratislava
2020-02-25 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
Si expert v oblasti aplikovanej fyziky? Rád skúmaš a vyvíjaš úlohy v tejto oblasti? Máš záujem navrhovať a tvoriť experimentálne metodiky? Ak chceš uplatniť svoju expertízu v prostredí, kde kreativita a inovatívnosť je dennou súčasťou práce, pridaj sa do nášho tímu! Čo pon... (1700 - 1900 €)

Opportunity for Experienced Professionals - Bratislava
2020-02-25 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
Would you like to work in our company, but no current position has attracted you? Send us your CV and describe an area you are interested in. In near future we will possibly be able to offer to you what you are looking for! What do we offer: Opportunity to be a member...

Team Leader - Junior - Bratislava
2020-02-20 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáme skúseného L2 Administrátora, ktorý má ambície stať sa Team Leaderom pre tím Windows a BackUp agentov. Ako Team leader budeš: - Kontrolovať dochádzku a analyzovať kritické prípady - Zodpovedný za prípravu, tvorbu aktualizáciu shift plánov - Eskalovať / vybavova... (1800 - 2100 €)

Dlhodobá stáž pre študentov - Bratislava
2020-02-25 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
Študuješ fyziku, prírodné, technické vedy alebo aj iné vedné disciplíny a chceš v budúcnosti spolupracovať vo vývoji a výskume unikátneho produktu? Ponúkame Ti možnosť dlhodobej stáže v našej firme. Nájdeš tu tvorivého ducha a odborných garantov, od ktorých sa môžeš učiť. Bude...

HĽADÁME TÍM LÍDRA PRE AP TÍM! - Bratislava
2020-02-19 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáme tím lídra na AP oddelenie pre 16 členný tím. Ak už máte skúsenosti s vedením ľudí, veľmi radi Vás na pozíciu zvážime. Vašimi hlavnými úlohami by boli: - Vedenie ľudí: pravidelné 121 stretnutia, delegovanie úloh, nastavovanie cieľov, pravidelné hodnotenia ich výkonu... (1700 - 2000 €)

SENIOR AP ÚČTOVNÍK - Bratislava
2020-02-19 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Rád by si sa posunul na seniora a mal na starosti komplexný proces v AP? Na tejto pozícii by bolo tvojou úlohou účtovanie došlých faktúr, cestovných výdavkov, rekonciliácie účtov, mesačné a kvartálne závierky, komunikácia s internými vendormi v rámci Európy a ďalšie zaujímav... (1500 - 1700 €)

Vedúci účtovného tímu - Bratislava
2020-02-18 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Vašou náplňou práce bude viesť a manažovať tím účtovníkov na dennej báze - pri každodenných úlohách aj väčších projektoch. Zameriavať sa budete na podporu včasného a presného vykazovania finančných výsledkov, riešenie účtovných nezrovnalostí a zodpovedať za finančný reporting... (1800 - 2100 €)

ŠPECIALISTA FINANČNÉHO REPORTINGU - Bratislava
2020-02-17 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Do účtovno-reportingového tímu sa hľadá skúsený kolega, analytik, ktorý sa bez problémov orientuje vo finančných výkazoch a vie vysvetliť finančné dáta. Máte možnosť pripojiť sa k európskemu tímu, ktorý operuje v krajinách ako Švajčiarsko, Luxembursko, Nemecko, Spojené kráľovstvo... (1600 - 2400 €)

ANALYZUJ PODOZRIVÉ PLATBY - Bratislava
2020-02-17 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadá sa človek, ktorý bude zodpovedný za komplexnú analýzu finančných tokov bankových klientov. Na tejto pozícii budete vykonávať najmä nasledovné aktivity: - Kvalitatívne kontroly dvoch oddelení, ktoré sa zaoberajú systémovými výstrahami ohľadom platieb, na pravidelnej ... (1600 - 2200 €)

Nákupca s poľským jazykom - Bratislava
2020-02-17 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáte si juniorskú pozíciu a radi by ste nazreli do tajov nákupu? Ovládate poľský jazyk na mierne pokročilej úrovni (viete porozumieť písanému text a napísať jednoduchý email)? Neváhajte a zašlite nám Váš životopis. Na tejto pozícii budete zastrešovať operatívne úlohy ... (1000 - 1200 €)

C# programátor - Bratislava
2020-02-18 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Na tejto pozícii budete mať neobmedzené príležitosti v úspešnej spoločnosti ako C# programátor. V prípade, ak hľadáte menšiu spoločnosť a vyššiu mieru Home office ste na správnom mieste. Budete sa venovať vývoju ekonomických informačných systémov. Práca zahŕňa: - v... (1400 - 1800 €)

Spracovateľ údajov - Bratislava
2020-02-20 - AuJob s.r.o. - Personálny servis - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne. Prečo je pre Vás táto pozícia vhodná: • autá sú Vašim koníčkom ...

Front-End Developer - Bratislava
2020-02-16 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáme Frontend developera pre nový projekt zameraný na vývoj digitálnej platformy v oblasti poisťovníctva. Náplň práce: - vývoj nových funkcionalít - spolupráca na vytváraní dizajnových špecifík a ich implementácii - participácia pri tvorbe riešení pre existujúce ... (2500 - 3500 €)

HR Specialist for recruitment - Senec
2020-02-25 - PRO Business Solutions s.r.o. - jobangels.co
Responsible for recruitment: selection of CVs, pre-screening, using assessment tools, interviewing & reporting. Active communication with hiring managers & candidates. Use of social media and other available sourcing channels. Active cooperation with selected personnel agencies... (1300 €)

Expert správy daní - Bratislava
2020-02-23 - AuJob s.r.o. - Personálny servis - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne. Vašou úlohou bude: - pripravovať daňové dokumenty a kalkulácie...

SharePoint Junior Assistant - Bratislava
2020-02-16 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Pre Švajčiarskeho lídra na trhu v oblasti poistenia hľadáme nadšenca pre IT oblasť a záujem o SharePoint platformu a zároveň sa chce podieľať na významnom projekte pre spoločnosť. Tvoja rola bude spočívať v overovaní a kontrolovaní procesu migrácie dát na platformu SharePoint... (1500 - 2000 €)

Obsluha energetických zariadení - Bratislava
2020-02-22 - PROPLUSCO spol.s r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - obsluha parnej a teplovodnej kotolne - obsluha čpavkovej kotolne - obsluha stanice tlakového vzduchu a čistiarne odpadových vôd - vedenie záznamov Informácie pre uchádzača: Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej... (3,83 €/hod)

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.