CzechSlovakEnglish
Create a new account

Office asistent - Bratislava
2019-05-05 - Doctorseyes SK, s.r.o. - top-prace.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Sme tím mladých ľudí s chuťou pracovať a učiť sa nové veci, fandíme moderným technológiám, s ktorými aj pracujeme. Čo požadujeme: Každodenná starostlivosť o zákazníka Telefonická a emailová komunikácia s odberateľmi aj dodávate... (750 €)

2652 jobs found.

Asistent logistického oddelenia a importu - Banská Bystrica
2019-05-17 - LEDeco solution, s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: Náš tím rozširujeme o šikového kolegu na oddelenie logistiky a skladového hospodárstva. Podmienky práce: Náš kolega/kolegyňa bude schopný fyzicky i evidenčne (v ekonomickom software Pohoda) prijímať a vydávať tovary, materiály a manažovať ... (650 - 800 €)

Asistent logistického oddelenia a importu - Banská Bystrica
2019-05-21 - LEDeco solution, s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: Náš tím rozširujeme o šikového kolegu na oddelenie logistiky a skladového hospodárstva. Náš kolega/kolegyňa bude schopný fyzicky i evidenčne (v ekonomickom software Pohoda) prijímať a vydávať tovary, materiály a manažovať ich efektívne uskladňovanie... (650 €)

Office asistent - Bratislava
2019-05-05 - Doctorseyes SK, s.r.o. - top-prace.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Sme tím mladých ľudí s chuťou pracovať a učiť sa nové veci, fandíme moderným technológiám, s ktorými aj pracujeme. Čo požadujeme: Každodenná starostlivosť o zákazníka Telefonická a emailová komunikácia s odberateľmi aj dodávate... (750 €)

Office asistent/ka - Bratislava
2019-05-21 - LIDL Slovenská republika v. o. s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: • každodenná komunikácia s dodávateľmi, • každodenná komunikácia s ostatnými oddeleniami centrály, logistických centier, iných krajín a materskej spoločnosti, • samostatná správa zmlúv, • tvorba nákladových reportov, • administrat... (1339 €)

Office asistentka/asistent (5 EUR/hod) - Bratislava
2019-04-11 - Trenkwalder Slovakia - trenkwalder.com
Pre slovenskú centrálu personálno-poradenskej spoločnosti Trenkwalder hľadáme milú, dynamickú, dobre organizovanú recepčnú, ktorá zabezpečí plynulý chod recepcie a zároveň bude zastrešovať asistentské práce. Office asistentka/asistent (5 EUR/hod) Náplň práce ... (5 €/hod)

ASISTENT/KA TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ - ABSOLVENTI - Česká republika
2019-05-07 - ManpowerGroup Czech Republic - jobkontakt.sk
..., naučíte se stanovovat a kontrolovat výrobní normy a kalkulovat výrobní časy. Měli byste mít technické vzdělání, umět pracovat v MS Office včetně programu Access, číst výkresy a alespoň částečně hovořit anglicky. - příspěvek na stravování - příspěvek na dopravu - 5 dní dovolen...

ASISTENT/KA PROJEKTOVÉHO TÝMU s AJ a NJ Praha - Česká republika
2019-05-10 - Advantage consulting, s.r.o. - jobkontakt.sk
...é služební cesty do zahraničí * SŠ/VŠ vzdělání * anglický a německý jazyk na pokročilé úrovni - slovem i písmem (denní využití) * MS Office na uživatelské úrovni * organizační schopnosti, komunikativnost, proaktivnost * týden dovolené navíc * flexibilní pracovní dobu * mož...

Office koordinátor - Bratislava
2019-05-20 - Manpower Slovensko, s.r.o. - job.sk
Náplň práce Náplňou práce na tejto pozícii je najmä: * zabezpečenie plynulého chodu všetkých pobočiek spoločnosti Manpower Group na Slovensku (starostlivosť o prenajaté priestory a ich vybavenie, správa vozového parku, IT agenda, dohľad nad Office supplies, atď) * spolupr... (950 €)

Office asistentka - Bratislavský kraj
2019-04-08 - Študentský servis - pracovne-ponuky.eu
Informácie o ponuke Office asistentka (5 €/hod)

BACK OFFICE S NJ - JIHLAVA - Česká republika
2019-05-15 - Advantage consulting, s.r.o. - jobkontakt.sk
* komunikace s obchodními řetězci v německém jazyce na denní bázi * tvorba reportů * spolupráce s logistickým oddělením, výrobou a expedicí * support pro obchodní zástupce * minimálně SŠ vzdělání * praxi na obdobné pozici * pokročilou znalost německého jazyka * znalost MS...

Office manager s angličtinou (f/m) - Bratislava
2019-04-29 - Lugera - lugera.sk
Našim klientom je stavebná a developerská spoločnosť, ktorá prevádzkuje desiatky logistických a priemyselných parkov v rámci Európy. Primárna pracovná náplň zahŕňa: - kancelárske a administratívne práce, - komunikácia s úradmi, dodávateľmi a inštitúciami, - zabezpečovanie n... (900 €)

Office manager s angličtinou (f/m) - Bratislava
2019-05-03 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - begin.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: * Primárna pracovná náplň zahŕňa: * - kancelárske a administratívne práce, * - komunikácia s úradmi, dodávateľmi a inštitúciami, * - zabezpečovanie nákupu kancelárskych potrieb, * - organizovanie eventov, * - spravovanie...

Referent Back Office - BRIGÁDA - Česká republika
2019-04-12 - ManpowerGroup Czech Republic - jobkontakt.sk
...je zákazníkům - Komunikovat se zákazníky a s montážními partnery - min. SŠ vzdělání (technický obor výhodou) - dobrá znalost MS Office - komunikativnost - zkušenost s navoláváním zákazníků výhodou - mzda 100 Kč/h - pružná pracovní doba (možnost skloubení práce se studiem...

Obchodník front office - strojírenské celky - Česká republika
2019-04-16 - ManpowerGroup Czech Republic - jobkontakt.sk
...nových obchodních příležitostí v rámci Evropy (zejména zahraniční obchod) - Vedení obchodní agendy ve spolupráci se zaměstnanci back office - Kontrola průběhu realizace obchodní zakázky a průběžná komunikace se zákazníkem - Tvorba nabídek vč. technického řešení ve spolupr...

Asistent/ka - Košice
2019-05-15 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
- Starostlivosť o chod recepcie, kuchynky a ďalších priestorov - Nákup potrieb - Obsluha kancelárskeho vybavenia - Kontakt s návštevníkmi firmy a telefonická komunikácia - Spravovanie pošty - Travel management - Správa stravného systému - Evidencia a administratíva rô... (700 - 750 €)

Obchodní manažer - HOME OFFICE - Česká republika
2019-04-11 - ManpowerGroup Czech Republic - jobkontakt.sk
...í na škodu) - Flexibilita, příjemné vystupování a dobré komunikační dovednosti - Řidičský průkaz sk. B - Uživatelská znalost MS Office - Zkušenosti z obchodu jsou velkou výhodou - Možnost pracovat z domova - Zajímavé platové ohodnocení - Odměny dle vykonané...

Asistetka predaja pre medzinárodnú optiku. Mzda od 800€+bonusy. - Banská Bystrica
2019-05-20 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Pre dynamicky sa rozvíjajúcu a medzinárodne pôsobiacu optiku hľadáme skúsených asistentov predaja. Ak ťa predaj baví, rád komunikuješ s ľuďmi a máš rád výzvy, hľadáme práve teba. Staň sa súčasťou spoločnosti disponujúcej najmodernejšími technológiami, ktorej záleží na vysokej... (800 €)

Telefonista/asistent - Poprad
2019-05-19 - Michal Nemčko - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - telefonicky kontakt s klientmi - dohadovanie stretnutí pre naších poradcov a manažérov - admin. práca vypisovanie dokumentácie - práca s PC (Excel, Word) - vypracovanie ponúk Viac info na ... (700 €)

Pedagogický asistent - Zemianske Kostoľany, Trenčiansky kraj
2019-05-16 - Základná škola - edujobs.sk
Požiadavky na uchádzača Vzdelanie VŠ 1. stupňa alebo úplné stredné odborné vzdelanie pedagogického smeru. Ďalšie požiadavky Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesijným životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z...

Pedagogický asistent - Prešov
2019-05-13 - R.A.J. plus, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Práca s deťmi, výchova a vzdelávanie detí preškolského veku. UoZ vhodní na §51a) a §54NPPZ. Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa ... (624 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.