CzechSlovakEnglish
Create a new account

Koordinátor projektov - Bratislava III
2019-05-16 - HRcomm - jobangels.co
• realizácia marketingovej a komunikačnej politiky HRcomm • zodpovednosť za obsah a aktuálnosť informácií o HRcomm na sociálnych sieťach (Facebook, LindkedIn, Instagram), • príprava pozvánok a komunikácie na HRcomm a partnerské podujatia • zodpovednosť za dizajn, nápl... (1200 €)

1366 jobs found.

Koordinátor projektov - Bratislava III
2019-05-12 - HRcomm - jobangels.co
...dizajn, náplň a aktualizáciu firemnej webovej stránky • vydávanie online newslettera HRcomm - 5x ročne • organizačné zabezpečenie projektov „ HR Inovácia “ a „ HR Startupy “, aktívna spolupráca s projektovými tímami • zodpovednosť za organizáciu akcií v rámci regioná... (1200 €)

Koordinátor projektov - Žilina
2019-05-16 - Energytech, s.r.o. - istp.sk
...organizácia stretnutí k mapovaniu procesov spoločnosti. Popis procesov, vizuálne spracovanie projekčných podkladov. Finalizácia výstupov projektu. Koordinácia projektov a administratívna podpora projektového manažéra. Plnenie operatívnych úloh súvisiacich s projektami.... (800 €)

Projektový špecialista - koordinátor zahraničných projektov - Bratislava - Ružinov
2019-05-04 - HRQ services SK s. r. o. - kariera.zoznam.sk
...podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaPersonalistika, administratíva a služby zákazníkom Náplň (druh) práce - vedenie projektov v oblasti sprostredkovania zamestnancov zo zahraničia - pre klientov v oblasti HORECA - komunikácia so všetkými dodávateľmi a... (650 €)

Marketingový koordinátor - Bratislava
2019-05-20 - Grafton Slovakia, s.r.o. - job.sk
...zabezpečenie imperiálneho nárastu pred konkurenciou. Požadujeme Koho hľadáme - Skúseného marketingového koordinátora, ktorý sa nebojí pustiť sa do nového projektu, nebavia ho zabehnuté koľaje, rutina a občas sa nebojí zariskovať - Kandidáta, ktorý má čo najširšie skúsenosti... (1200 - 1600 €)

Metodik - asistent koordinátora práce s mládežou - Trenčín
2019-04-19 - Krajské centrum voľného času,Pod Sokolicami 14, Trenčín - kariera.zoznam.sk
...aplikáciou do praxe. Pomáha pri koordinovaní a analýze mládežníckej politiky na území Trenčianskeho kraja. Pomáha pri vypracovávaní projektov súvisiacich s činnosťou RCM. Sleduje webové stránky všetkých fondov EÚ a programov štátnej podpory SR. Vykonáva služobné cesty len na...

Koordinátor vzdelávania a odborných aktivít - Bratislava - Staré Mesto
2019-04-15 - Slovenská únia podporovaného zamestnávania - kariera.zoznam.sk
...oblasť: Sociálne služby Informácie o sprostredkovaní: Termín výberového konania:16. 5. 2019Informácie pre záujemcu:Koordinátor vzdelávania a odborných aktivít projektu Deinštitucionalizácia sociálnych služieb - Podpora transformačných tímov za oblasť aktivizácie a zamestnávania,... (1454 €)

Mediálny koordinátor/ka - Bratislava
2019-04-04 - Amnesty International Slovensko - Amnesty International Slovensko
...koordinácia mediálnych výstupov v spolupráci s riaditeľom organizácie, ~koordinácia a realizácia komunikačných kampaní pre jednotlivé projekty v úzkej spolupráci s kampaňovou manažérkou a oddelením HRE, ~spolupráca pri príprave Newsletterov a mass emailov, ~plánovanie a nap... (1300 €)

Koordinátor/Koordinátorka humanitárnej pomoci - Bratislava
2019-04-16 - Človek v ohrození - Človek v ohrození
...oddelenie humanitárnej pomoci a rozvojovej spolupráce hľadáme koordinátora/koordinátorku humanitárnej pomoci: Náplň práce: ~plánovanie a......kancelárie a v prípade potreby aj v teréne ~príprava návrhov projektov, projektových žiadostí, hodnotení humanitárnych potrieb ~plánovanie... (1100 €)

OFFICE KOORDINÁTOR /-KA s Angličtinou alebo Francúzštinou - Levice
2019-04-27 - RS Industry, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...vedenie evidencie zahraničných firiem - prezentácia firmy Pracovné miesto vhodné aj pre absolventamladistvého Ponúkané výhody /+ odmeny z projektov Firemný telefón a počítač Pracovné podmienky Pracovný čas: od 8:00 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Všeobecne pož... (700 €)

Projektový asistent/asistentka - Česká republika
2019-04-17 - Shopsys s.r.o. - shopsys.sk
...komunikatívny a asertívny, pretože bude v úzkom vzťahu s klientmi, spoľahlivý pri dodržiavaní postupov a termínov, dobrý koordinátor a vedieť rýchlo stanoviť priority, šikovný v IT a mal by zvládnuť písanie technických analýz. Ako bude vyzerať tvoja práca:...

BOZP KOORDINÁTOR (Ref. č.: 3-30-32320/PF) - okres Košice-Okolie
2019-05-22 - Grafton Slovakia s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...environmentálnych vlastností a problémov a poskytovanie týchto informácií príslušným pracovníkom a orgánom - Podpora environmentálnych projektov - Spolupráca s dodávateľmi a poskytnutie pomoci v otázkach životného prostredia - Preskúmanie všetkých incidentov v súlade s... (1500 €)

Skvelá pracovná príležitosť pre dizajnérov a projektových koordinátorov! - Bratislava
2019-04-29 - Lugera - lugera.sk
grafické, kresličské práce pri príprave business layoutov, vedenie tímu projektantov koordinácia stavebných častí projektov, spravovanie máp parkov komunikácia s klientmi a subdodávateľmi 3-ročná pracovná skúsenosť s projektovaním VŠ vzdelanie v odbore stavebníctva/designu... (1300 €)

Hľadáme regionálnu koordinátorku alebo koordinátora pre Žilinský kraj - Žilinský kraj
2019-04-29 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - mladez.sk
...V Rade mládeže Slovenska v rámci projektu Tvorba mechanizmov participácie detí a mládeže hľadáme regionálnu koordinátorku alebo koordinátora pre prácu s mládežou, organizáciami alebo iniciatívami pracujúcimi s mládežou.  Požiadavky: 1. Minimálne 5 ročná skúsenosť...

Koordinátor/Koordinátorka programu podpory zdrojov obživy (livelihoods) - Bratislava
2019-04-16 - Človek v ohrození - Človek v ohrození
...oddelenie humanitárnej pomoci a rozvojovej spolupráce hľadáme koordinátora/koordinátorku programu podpory zdrojov obživy (livelihoods): N......monitoring a evaluácia, reportovanie donorom) ~príprava návrhov projektov, projektových žiadostí ~rozvíjanie programu podpory zdrojov ob... (1100 €)

Regionálny/a koordinátor/ka aktivizmu a vzdelávania k ľudským právam - Bratislava
2019-04-04 - Amnesty International Slovensko - Amnesty International Slovensko
...Do nášho tímu hľadáme človeka, ktorý bude v rámci projektu Start the Change! pracovať s mladými ľuďmi na školách. Okrem toho bude jeho/jej úlohou koordinovať Živé knižnice na Slovensku a rozvíjať  ľudkoprávny aktivizmus na Slovensku. Amnesty International chráni ľudské prá...

Junior projektový koordinátor s nemčinou - Bratislava
2019-05-22 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Končíš školu a hľadáš si zmysluplnú prácu, kde vidíš procesy od A-Z? Zaujíma ťa telekomunikačný priemysel a chcel by si aj komunikovať v cudzích jazykoch na dennej báze? Nelákajú ťa korporačky, ale uprednostňuješ (1300 €)

Vodič - Koordinátor - Šaľa
2019-05-13 - reQUEST spol. s r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Šoférovanie deväť miestneho mikrobusu, koordinácia zamestnancov. Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Pracovné podmienky ~ Pr... (3,6 €/hod)

Koordinátor strediska - Nové Zámky
2019-05-09 - LOKO TRANS Slovakia, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce koordinovanie prác na stredisku, dodržiavanie výrobného plánu, kontrola pracovných výkazov, reporting na dennej - mesačnej báze Ponúkané výhody... (1500 €)

HR Koordinátor - Abranovce, Prešovský kraj
2019-05-20 - TRAUST s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - komunikácia s klientami a ich pravidelná návšteva v teréne - starostlivosť o portfólio zamestnancov a pravidelná komunikácia s nimi - zabezpečovanie kompletného servisu súvisiaceho s bezproblémovým výkonom práce zamestnancov... (800 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.