CzechSlovakEnglish
Create a new account

Výživový poradca - Bratislava
2019-10-14 - Nutričné centrum - jooble
Požiadavky na zamestnanca: V prípade, že máte vzdelanie, alebo živnosť v inom odbore očakávame minimálne osobný záujem o niektorý z oborov v ktorých podnikáme, ochotu naučiť sa nové veci. Podmienky práce: - hlavná činnosť (6-8h/denne cca 900 eur a viac za mesiac), - mož...

164 jobs found.

Výživový poradca - Bratislava
2019-10-14 - Nutričné centrum - jooble
Požiadavky na zamestnanca: V prípade, že máte vzdelanie, alebo živnosť v inom odbore očakávame minimálne osobný záujem o niektorý z oborov v ktorých podnikáme, ochotu naučiť sa nové veci. Podmienky práce: - hlavná činnosť (6-8h/denne cca 900 eur a viac za mesiac), - mož...

Výživový poradca - Považská Bystrica
2019-11-11 - Quality of life Slovakia s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...pracovný pomer na kratší pracovný čas počet hodín za týždeň: 40 Pracovná oblasť: Zdravotníctvo Náplň (druh) práce Hľadáme výživového poradcu na poradňu Svet zdravia Považská Bystrica. Náplň práce je vykonávať diagnostické konzultácie, komunikácia s klientmi, zostavovanie individu... (520 €)

Výživový poradca, wellness tréner - Námestovo, Žilinský kraj
2019-11-06 - Lucia Pjenteková - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Náplň práce spočíva v obsluhe klienta, meraní telesných hodnôt, poradenstvo, jedálničky, zákaznícky servis, obchod, vedenie klienta. Preferujeme uchádzačov so vzťahom k odboru zdravý životný štýl, šport, zdravie, starostlivos... (800 €)

Zákaznícky poradca - Bratislava
2019-11-19 - METRO Cash and Carry SR s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...práce, informácie o pracovnom mieste: Pre prevádzku v Devínskej Novej Vsi hľadáme nového kolegu / novú kolegyňu na pozíciu ZÁKAZNÍCKY PORADCA. Náplňou práce je najmä: * aktívna komunikácia so zákazníkom * poskytovanie servisu pre TOP zákazníkov * spracovávanie zákazníckych...

Poradca pre pobočku ČSOB Bardejov - Bardejov
2019-11-20 - Československá obchodná banka, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: *začnite svoju kariéru v jednej z najinovatívnejších bánk, ktorá je zároveň súčasťou najväčšej finančnej skupiny na Slovensku (do našej finančnej skupiny patrí Banka, Poisťovňa, Stavebná Sporiteľna, Leasing, KBC Asset management a... (750 €)

Servisný poradca pre Komárno - Komárno
2019-11-21 - Tatra banka - jobangels.co
Pripravte sa na nenahraditeľné skúsenosti: - stanete sa odborníkom a partnerom klienta vo svete financií a bankovníctva - privediete klienta k samostatnosti a aktívnemu využívaniu inovácií v bankovníctve, s lepším riadením vlastných financií - budete prinášať najefektívnej... (750 €)

Poradca Raiffeisen banky pre Bratislavu - Bratislava
2019-11-21 - Tatra banka - jobangels.co
• Predstavovať bankové produkty klientom • Poskytovať poradenstvo a pomáhať klientom využívať ich bankové produkty efektívnejšie • Aktívne vyhľadávať nových klientov a oslovovať potenciálnych klientov • Budovať a rozvíjať dlhodobé vzťahy s klientmi, rozširovať portfólio ich... (900 €)

Poradca pre prémiových klientov v Leviciach - Levice
2019-11-21 - Tatra banka - jobangels.co
• Nemáte predchádzajúce skúsenosti v bankovom svete? Nevadí. Stačí ak máte rozhľad, skúsenosti s prácou s klientmi, s predajom, a najmä chcete napredovať. • Čaká na Vás 6 mesačný odborný rozvojový program Tatra banky. • Podporíme Vaše znalosti všetkých našich produktov a... (850 €)

Servisný poradca pre Dunajskú Stredu - Dunajská Streda
2019-11-21 - Tatra banka - jobangels.co
Pripravte sa na nenahraditeľné skúsenosti: - stanete sa odborníkom a partnerom klienta vo svete financií a bankovníctva - privediete klienta k samostatnosti a aktívnemu využívaniu inovácií v bankovníctve, s lepším riadením vlastných financií - budete prinášať najefektívnej... (750 €)

ASISTENT DAŇOVÉHO PORADCU - Bratislava
2019-11-11 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...malého tímu audítorskej a poradenskej spoločnosti a nakopni svoju kariéru v daniach práve touto pozíciou. Ako asistent daňového poradcu budete spolupracovať s viacerými kolegami a dostanete sa k širšiemu portfóliu úloh a tak môžete získať prehľad o viacerých zákonoch a... (1000 - 1400 €)

Poradca na Dialog LIVE Prešov - Prešov
2019-11-21 - Tatra banka - jobangels.co
• Pracujte s najmodernejšími technológiami v najinovatívnejšej banke na Slovensku! • V Tatra banke dávame našim klientom možnosť prístupu k produktom a službám aj bez toho, aby museli prísť osobne na pobočku. Vďaka mobilnému telefónu sme im neustále k dispozícii a banku maj... (700 €)

Poradca Čadca - Čadca
2019-11-20 - Slovenská sporiteľňa - ekariera.sk
...behov našich kolegov, ktorí si vďaka našej dôvere a podpore mohli povedať #mamnato. Ako sa u nás môžete realizovať Čo budete ako Poradca robiť? vykonávanie aktívnej predajnej a poradenskej činnosti ponuka a predaj bankových produktov s orientáciou na potreby... (800 €)

Poradca - Bratislava - Staré Mesto
2019-11-12 - Ministerstvo financií Slovenskej republiky - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Koncepčná a analytická činnosť a príprava podkladov na rozhodovanie o ekonomických otázkach patriacich do rozsahu kompetencie ústredného orgánu štátnej správy na celoštátnej úrovni. ... (1060,5 €)

Finančný poradca - Žilina
2019-11-21 - NN Životná poisťovňa, a.s. - istp.sk
Požiadavky na zamestnanca Požadované vzdelanie Úplné stredné odborné vzdelanie Dĺžka praxe bez požiadavky na odbornú prax Osobnostné predpoklady empatia komunikatívnosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť) pozornosť spoľahlivosť...

Obchodný poradca - Senica - Senica
2019-11-12 - KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group - istp.sk
...Stabilná a zaujímavá práca v najsilnejšej poisťovacej skupine na Slovensku Vienna Insurance Group. - 6-mesačný program podpory nových poradcov. - Bezplatný systém vzdelávania, odborných školení a tréningov. - Široké spektrum životných a neživotných produktov. - Prí... (468 €)

Obchodný poradca - Banská Štiavnica
2019-11-15 - KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group - istp.sk
...mavá práca v najsilnejšej poisťovacej spoločnosti na Slovensku Vienna Insurance Group, 6. mesačný garantovaný program podpory nových poradcov, bezplatný systém vzdelávania, príspevok na DDS... (468 €)

Poradca pre poistenie - Prešov
2019-11-14 - PaedDr. Stanislava Nannavecchia - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce ODBORNÝ PRACOVNÍK PRE PREDAJ POISTNÝCH PRODUKTOV A SLUŽIEB, ZODPOVEDÁ ZA PRVÝ KONTAKT S KLIENTMI, KOMUNIKUJE S KLIENTMI, UZATVÁRA POISTNÉ ZMLUVY, PONÚKA PRODUKTY, POSKYTUJE IM INFORMÁCIE A RADY O POISTNÝCH PRODUKTOCH A SLUŽ... (1200 €)

Poradca - Banská Bystrica
2019-11-11 - JUDr. Alena Nguyenová - Poradenstvo pre každého - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 1000 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 11. 10. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 11. 10. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisť... (1000 €)

Poradca Galanta - Galanta
2019-11-21 - Slovenská sporiteľňa - ekariera.sk
...vajú a rozprávajú s našimi klientami s cieľom, aby mali klienti u nás príjemný zážitok a užitočne strávili svoj čas Medzi našimi poradcami sa Vám bude páčiť, najmä ak: rád/rada počúvate druhých ľudí a chcete spolu s nimi hľadať najlepšie riešenia ich životných situáci... (800 €)

Nutričný poradca - Bratislava
2019-11-17 - Nutričné centrum - job.sk
Náplň práce Náplň práce: - vstupné diagnostiky tela ( zistenie normy hodnôt tukov, svalov, vody...) - odborné poradenstvo (stravy, pitného režimu, výživy) - zákaznícky servis - školy zdravia a výživy, 6- týždňové kurzy - fitkluby (šport + výživa) - organizačná činnos...

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.