CzechSlovakEnglish
Create a new account

Obchodný zástupca - Bratislava
2019-05-06 - JOSO, s.r.o. - top-prace.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Akvizičná činnosť - v oblasti reklamy, reklamných predmetov, polygrafickej činnosti ( kalendárov, diárov, novoročných pozdravov a pod.) , podpora predaja a pod ... Požiadavky na uchádzača Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaní... (520 €)

506 jobs found.

Obchodný zástupca - Košice
2019-05-22 - Rouvia - jooble
Ponúkam vám obchodnú spoluprácu so súkromnou firmou,ktorá sa zaoberá predajom filtračných zariadení založené na princípe reverznej osmózy Pracuje sa na princípe vytvorenia ponuky predaja filtrov na stránkach,kde vám záujemcovia budu písať a telefonovať komunikácia písomn... (700 - 1200 €)

Obchodný zástupca - Banskobystrický kraj
2019-04-29 - Trerose spol. s r.o. - jooble
...už je a úlohou OZ je ju rozvíjať.+ Zárobok je závislý od obratu pričom je fixná čiastka podľa dohody. Výhodou je skúsenosť s predajom pančúch, textilu apod. Pracovná činnosť:​ Obchodný zástupca s pančuchovými výrobkami slovenského výrobcu. Región: stredné Slovensko... (600 - 1200 €)

Obchodný zástupca - Kolárovo
2019-04-30 - Tokyosolar Hungary Kft. - jooble
...oblasti infrakúrenia a solárnej techniky. Teraz hľadáme obchodného zástupcu pre predaj našich produktov na Slovensku. Náplň práce -......zamestnanca - Pracovné skúsenosti v obchode - Aktívna osobnosť s obchodným duchom - Výborné komunikačné schopnosti - Silná orientácia na... (2000 €)

Obchodný zástupca - Bratislava
2019-05-06 - JOSO, s.r.o. - top-prace.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Akvizičná činnosť - v oblasti reklamy, reklamných predmetov, polygrafickej činnosti ( kalendárov, diárov, novoročných pozdravov a pod.) , podpora predaja a pod ... Požiadavky na uchádzača Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaní... (520 €)

Obchodný externý zástupca - Bratislava
2019-05-09 - Mediatex s.r.o. - top-prace.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti aktívne vyhľadávanie klientov predaj reklamného priestoru výpomoc pri organizovaní projektov vytvorenie portfólia tvorba cenových ponúk a starostlivosť o ne kontrola uverejnenia reklamy v tv, na webe a časopise Pož...

Obchodný zástupca-Od 1500 EUR mesačne - Košice
2019-04-30 - Kelbel s.r.o - top-prace.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti -Pripravuje a predkladá jednorazové cenové ponuky, tzv. spot ponuky zákazníkom a zabezpečuje kontrolu objednávok resp. spätnú väzbu na ponúknuté služby -komunikácia s existujúcimi zákazníkmi a vyhľadávanie nových zákazníkov Požiadavky... (1000 - 2000 €)

Obchodný zástupca Bratislava - Bratislava
2019-05-20 - Zľavomat.sk - jobangels.co
Máš silné komunikačné zručnosti? Baví ťa neustále spoznávať nových ľudí? Máš rad(a) nové skúsenosti? Vidíš silu a budúcnosť v internete? STAŇ SA ÚSPEŠNÝM OBCHODNÍKOM U NÁS! Tvojou úlohou bude nachádzať nové zaujímavé príležitosti pre našich zákazníkov. Nemáš obmedzené možnosti...

Obchodný zástupca - Prešov
2019-04-23 - praca - jooble
Požiadavky na zamestnanca: stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie Podmienky práce: - dobré komunikačné schopnosti - chuť učiť sa novým veciam - samostatnosť - príjemné vystupovanie - schopnosť pracovať teamovo Zapisovanie... (800 - 1400 €)

Obchodný zástupca- SLABOPRÚD - Bratislava
2019-05-21 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Obchodný zástupca - OEM. Hlavnou náplňou práce bude: - aktívna akvizícia nových zákazníkov, budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi - vedenie obchodných jednaní so zákazníkmi - analýza požiadaviek... (1500 - 1900 €)

Obchodný zástupca - Nitra
2019-05-20 - Medvec Juraj - ponuky.sk
Náplň práce Predaj a distribúcia spotrebného tovaru v spolupráci s nemeckou obchodnou firmou. Druh pracovného pomeru hlavný pracovný pomer Ponúkaný plat 1700 € provízny systém Iné výhody možnosť služobného auta, dovolenka, kariérny rast, garantovaný bonus Miesto... (1700 €)

Obchodný zástupca - Krásno nad Kysucou, Žilinský kraj
2019-05-20 - Big Box, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: Celulózo-papierenský priemyselObchod, marketing a reklama Náplň (druh) práce Obchodný zástupca pre priemyselné obaly. Pracovné podmienky Pracovný čas: od 8:00 do 16:00 Všeobecne požadované znalosti: Požadované vzdelanie... (700 €)

Obchodný zástupca - Martin
2019-05-18 - Ing. Marek Sopkuliak - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Predaj a distribúcia spotrebného tovaru pre nemeckú obchodnú firmu. Iné výhody: možnosť služobného auta, dovolenka, kariérny rast

Obchodný zástupca - Trenčiansky kraj
2019-05-17 - BRC Slovakia s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Starostlivosť o súčasných zákazníkov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov v rámci prideleného regiónu Návrhy technických riešení, príprava cenových ponúk, dokumentácia Aktívna osobná, telefonická a elektronick... (800 €)

Obchodný zástupca - Rimavská Sobota
2019-05-13 - Ingrid Výborná - Výborný - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 600 € mesačne Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 15. 4. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 16. 4. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama... (600 €)

Obchodný zástupca - Šaľa
2019-05-20 - BETALOV, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce predaj a distribúcia tovaru v Maďarsku Ponúkané výhody služobné auto, telefón a prémie ... (650 €)

Obchodný zástupca - Komárno
2019-05-21 - Fliegl - Slovakia spol. s r.o. - job.sk
Náplň práce Zastupovanie a prezentácia spoločnosti Fliegl, predaj poľnohospodárskych produktov v súlade s firemnou stratégiou Oslovenie nových zákazníkov Komplexné riešenie obchodných prípadov, príprava cenových ponúk, predstavovanie nových produktov Prieskum a analýza trhu...

Obchodný zástupca - Žilina
2019-05-17 - ŠUBERT S, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Predaj a distribúcia tovaru pre kozmetické a kadernícke účely v rámci Žilinského kraja. ÚSOV, ÚSVV, vysokoškolské vzdelania, VP sk. B - aktívny vodič. ... (624 €)

Obchodný zástupca - Handlová
2019-05-16 - AGRO RYBIA FARMA, s. r. o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Prezentácia produktov, príprava cenových ponúk, starostlivosť o súčasných klientov, vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, vedenie obchodných stretnutí, monitorovanie trhu, marketingové aktivity, vypracovávanie... (750 €)

Obchodný zástupca - Petrovany, Prešovský kraj
2019-05-22 - Prosperta, s.r.o. - istp.sk
...vyhľadávanie nových zákazníkov, starostlivosť o existujúcich pri predaji piva z remeselného pivovaru. Hľadáme skúseného obchodného zástupcu, práca na živnosť, provízny systém odmeňovania. Ponúkan... (1000 €)

Obchodný zástupca - Považská Bystrica
2019-05-22 - Ivan Kvaššay-EURO - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Oslovovanie nových zákazníkov a starostlivosť o už získaných zákazníkov. Ponúkané výhody + Odmeny z predaja obrat /350€ Pracovné podmienky... (900 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.