CzechSlovakEnglish
Create a new account

Príležitosť pre skúsených odborníkov - Bratislava
2019-11-20 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
Chceš u nás pracovať, no z aktuálne otvorených pozícií Ťa žiadna nezaujala? Pošli nám svoj životopis a priblíž oblasť, v ktorej chceš pôsobiť. Čoskoro môžeme mať pre Teba zaujímavú pracovnú ponuku! Čo ponúkame my: Príležitosť byť súčasťou tímu top expertov, ktorí vyví...

951 jobs found.

Príležitosť pre skúsených odborníkov - Bratislava
2019-11-21 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
...svoj životopis a priblíž oblasť, v ktorej chceš pôsobiť. Čoskoro môžeme mať pre Teba zaujímavú pracovnú ponuku! Čo ponúkame my: Príležitosť byť súčasťou tímu top expertov, ktorí vyvíjajú unikátne technologické riešenie, s veľkým dopadom na globálnu energetiku Kooperova...

Contract Analyst - Odborník na zmluvy - Bratislava
2019-11-14 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Pracuj pre svetového špecialistu v oblasti elektrickej energie ako Zmluvný Právnik. Čo bude Vaša úloha?: - spolupráca na veľkých medzinárodných projektoch - riešenie finančných, obchodných, poistných zmlúv a zmluvných záležitostí v rámci projektov spoločnosti - komunik... (1700 - 1900 €)

Manažér odd. poistných udalostí (príležitosť pre people-oriented manažéra) - Bratislava
2019-11-21 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
...žéra, skúseného v rozvojoch teamov, stabilizácii výkonov teamov, optimálne v medzinárodnom prostredí. V rámci pozície budete mať príležitosť * riadiť tím špecialistov a časom ich profilovať do seniornejších rolí * koučovať svoj tím * nastavovať KPIs a pomôcť ku stabiliz... (2000 €)

Odborník v oblasti vzdelávania - Bratislava - Petržalka
2019-11-20 - Asociácia priemyselných zväzov - istp.sk
...• činnosti budú vykonávané v rámci projektu Národný projekt Podpora kvality sociálneho dialógu na pracovnej pozícií (Expert na dennej báze - odborník) Pracovné podmienky ~ Práca na zmeny... (1700 €)

Odborník na vyhľadávanie a výber osôb - Slovensko
2019-11-11 - MAGMA academy s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 1597 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 21. 10. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 22. 10. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 1 Pracovná oblasť: Personalistika... (1597 €)

Odborník v oblasti vzdelávania - Bratislava - Staré Mesto
2019-11-21 - AllForJob s.r.o. - istp.sk
...• činnosti budú vykonávané v rámci projektu Národný projekt Podpora kvality sociálneho dialógu na pracovnej pozícií (Expert na dennej báze – odborník) Ponúkané výhody My za to ponúkame:... (1700 €)

ODBORNÍK NA FINANČNÝ REPORTING - Bratislava
2019-10-16 - Grafton Slovakia, s.r.o. - job.sk
Náplň práce Do účtovno-reportingového tímu sa hľadá skúsený kolega, analytik, ktorý sa bez problémov orientuje vo finančných výkazoch a vie vysvetliť finančné dáta. Máte možnosť pripojiť sa k európskemu tímu, ktorý operuje v krajinách ako Švajčiarsko, Luxembursko, Nemecko, Spojen... (1600 - 2400 €)

Pracovná príležitosť - Košický kraj
2019-11-08 - Inzeráty zadarmo - Inzeráty zadarmo
Príležitosť pre tých, ktorých zaujíma zdravé stravovanie, alebo šport a športová výživa. Rozširujeme naš tím, skupinu o aktívnych členov do Klubu zdravia v Michalovciach. Jedná sa o prácu s ľuďmi, špeciálne meranie klientov na Bioimpedančnom prístroji. Uprava stravy, poradenstvo... (1234 €)

Pracovná príležitosť pre právnikov! - Bratislava
2019-10-31 - Grafton Recruitment SK - personalistka.sk
Pracovná príležitosť pre právnikov! Náplň práce Máte právnické vzdelanie a hľadáte uplatnenie v obore? Radi by ste využili doterajšie poznatky vo veľkej medzinárodnej spoločnosti? Ak áno, otvára sa Vám skvelá príležitosť získať odbornú právnickú pozíciu u jedného z najlep...

Pracovná ponuka pre skúsených elektrikárov na území Nemecka - V zahraničí
2019-05-15 - Prestige Work s.r.o - Prestige Work s.r.o
Ponúkame pracovnú príležitosť pre dvojice i pre jednotlivcov na dlhodobú prácu na elektroinštalácií budov a firiem do Nemecka do regiónov Baden Württemberg a Bayern s nástupom nepretržite po celý rok. Pracovná náplň: – Pripojenie kabeláže k rozdeľovačom a priemyselným zariadeniam...

Contract Analyst - Odborník na zmluvy - Bratislava
2019-11-19 - Grafton Slovakia, s.r.o. - job.sk
Náplň práce Pracuj pre svetového špecialistu v oblasti elektrickej energie ako Zmluvný Právnik. Čo bude Vaša úloha?: - spolupráca na veľkých medzinárodných projektoch - riešenie finančných, obchodných, poistných zmlúv a zmluvných záležitostí v rámci projektov spoločnosti... (1700 - 1900 €)

Pracovná príležitosť pre elektrikárov v Nemecku - V zahraničí
2019-01-03 - Prestige Work s.r.o - Prestige Work s.r.o
Hľadáme šikovných,  skúsených, priemyselných a stavebných elektrikárov aj skupinu elektrikárov na vykonávanie rôznych elektrikárskych prác na dlhodobú prácu do Nemecka (južné, stredné Nemecko) s nástupom od januára 2019 s hradeným a zabezpečeným ubytovaním. Ročný zárobok 28... (28000 €/rok)

Technický referent - skvelá príležitosť aj pre absolventa - Topoľčany
2019-11-12 - Brueckner Slovakia, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Si čerstvý absolvent alebo sa chceš posunúť na zaujímavú, dynamickú pozíciu? Vyhýbaš sa stereotypu, si technický typ a nebojíš sa ani komunikovať? Ak zvládneš čítať technické výkresy a nie je ti cudzia ani drobná administrat... (1000 €)

Skvelá príležitosť (nielen) pre absolventov - Recruitment Assistant! - Bratislava
2019-11-21 - Grafton Recruitment SK - personalistka.sk
Skvelá príležitosť (nielen) pre absolventov - Recruitment Assistant! Náplň práce Ja, Veronika, hľadám do svojho tímu Engineering šikovnú posilu, ktorá nám bude pomáhať s našimi každodennými úlohami. A čo Ťa u nás čaká? - Budeš veľkou podporou pre konzultantov - Každ... (800 - 960 €)

Pracovná príležitosť - Košický kraj
2018-10-19 - Inzeráty zadarmo - Inzeráty zadarmo
Klub zdravia hľadá tento mesiac 2 ľudí do pracovného tímu. Pridaj sa ak máš blízko k zdravému životnému štýlu, pohybu a práci s ľuďmi. Nenechaj si ujsť túto príležitosť a kontaktuj nás čim skôr. Ľudia nás potrebujú. (12345 €/rok)

Pracovná príležitosť pre elektrikárov v južnom Nemecku - V zahraničí
2019-05-15 - Prestige Work s.r.o - Prestige Work s.r.o
Hľadáme šikovných a  skúsených, priemyselných elektrikárov na vykonávanie rôznych elektrikárskych prác, aj elektromontérov na montovanie rozvádzacích skríň na dlhodobú prácu do Nemecka s nástupom každý pondelok, s hradeným a zabezpečeným ubytovaním. Náplň práce: – Čítanie...

Obchodná príležitosť - Trenčiansky kraj
2019-05-07 - Inzeráty zadarmo - Inzeráty zadarmo
Investujte do oblasti online turizmu a profitujte na tom. Aktívny, pasívny príjem, autobonus. Možnosť cestovať za 0

Príležitosť pre študenta - Brigádnik Spišská Nová Ves - Spišská Nová Ves
2019-11-18 - Slovenská sporiteľňa - ekariera.sk
...ivotopis. Čaká Vás stretnutie so zástupcom Ľudských vzťahov Slovenskej sporiteľne. Základné údaje o pracovnej pozícii ~ Pozície: Príležitosť pre študenta - Brigádnik Spišská Nová Ves ~ Typ pracovného pomeru: Práca na skrátený úväzok ~ Minimálny stupeň vzdelania:... (4 €/hod)

Skvelá príležitosť - Trnavský kraj
2014-01-30 - Inzeráty zadarmo - Inzeráty zadarmo
Ekonomicko-obchodná spoločnosť hľadá firemných reprezentantov s možnosťou kariérneho posunu Popis práce: - komunikácia s klientom - správa klientskej agendy - zastupovanie klienta - administratívna činnosť - tvorba databáz - komunikácia s obchodnými partnermi - sprá... (600 €)

Pracovná príležitosť pre mechanikov v Nemecku - V zahraničí
2019-03-13 - Prestige Work s.r.o - Prestige Work s.r.o
Hľadáme mechanikov pre obrábacie stroje na nemeckú pracovnú zmluvu do Nemecka, do mesta Oberlahr s možnosťou okamžitého nástupu. Pracovná náplň: – Samostatná práca podľa špecifikácií plánu – Obsluha CNC fréz a sústruhov – Nastavenie stroja – Kontrola CNC strojov Požiadavky...

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.