CzechSlovakEnglish
Create a new account

Manažer pro klíčové zákazníky - Brno
2019-06-25 - Magnus Regio s.r.o. - hitprace.cz
Jste rozená obchodnice - obchodník? Umíte se pečlivě postarat o svěřené zákazníky? Máte vyjednávací schopnosti a tah na branku? V Magnus Regiu s.r.o. organizujeme setkání u kulatých stolů a propojujeme zástupce měst a obcí s business sektorem pomocí vydávaného Moravského... (20000 Kč)

17494 jobs found.

MANAŽER PRO KLÍČOVÉ ZÁKAZNÍKY, automotive - České Budějovice
2019-07-12 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
...klienty. Jeho úkolem bude: Jeho úkolem bude: - navazovaní a udržování profesionálních vztahů s klíčovými osobami u příslušných zákazníků - koordinace práce zaměstnanců firmy, aby byly splněny požadavky zákazníka - dohled nad poptávkou a nabídkou, dodržováním... (40000 - 50000 Kč)

Manažer pro klíčové firemní zákazníky - Brno
2019-04-13 - Axiory Services s.r.o. - hitprace.cz
Požadavky: -Japonština - na úrovni rodilého mluvčího -zkušenost s prací s business zákazníky -dobrá znalost FX trhu Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou (100000 Kč)

Manažer pro klíčové zákazníky / Obchodní zástupci - Brno
2019-06-25 - Magnus Regio s.r.o. - pracomat.cz
Jste rozená obchodnice - obchodník? Umíte se pečlivě postarat o svěřené zákazníky? Máte vyjednávací schopnosti a tah na branku? V Magnus Regiu s.r.o. organizujeme setkání u kulatých stolů a propojujeme zástupce měst a obcí s business sektorem pomocí vydávaného Moravského... (20000 Kč)

KAM / manažer pro klíčové zákazníky - Praha
2018-11-16 - Anex Personální Agentura - Anex Personální Agentura
Název konkurzu KAM / manažer pro klíčové zákazníky Číslo konkurzu 738 Pracoviště Praha Hlavní úkoly Aktivní péče o svěřené klíčové zákazníky v moderním trhu (supermarkety a hypermarkety), sledování konkurence, prosazování firemní strategie, podíl na vývoji...

Obchodní zástupce/manažer pro klíčové klienty - Brno
2019-07-09 - ZAGO s.r.o. - flek.cz
...obchodního týmu, který přispěje k dalšímu rozvoji naší firmy. Náplň práce: Péče o stávající klíčové klienty Budování dobrých vztahů se zákazníky Podílení se na rozvoji zákaznického portfolia Pravidelný reporting z trhu Obchodní... (30000 Kč)

Obchodní zástupce pro klíčové zákazníky - Česká Lípa
2019-06-15 - Narex s.r.o. - hitprace.cz
Pracovní náplň: - Komplexní péče o svěřený region v rámci celé ČR - Péče o stávající zákazníky, rozvoj spolupráce a vztahů s nimi - Aktivní prodej - zajištění objednávek - Zodpovědnost za vystavení zboží na prodejních místech - Realizace marketingových aktivit v místech... (30000 - 40000 Kč)

KONZULTANT PRO KLÍČOVÉ ZÁKAZNÍKY - Brno
2019-06-03 - AC Jobs, s.r.o. - hitprace.cz
...která v sobě propojuje práci v kanceláři, kontakt a komunikaci se zákazníky? Nevadí vám práce orientovaná na výsledky, naopak uvítáte......Taková je práce konzultanta v personální agentuře.. KONZULTANT PRO KLÍČOVÉ ZÁKAZNÍKY (23-35000 Kč) PRACOVNÍ NÁPLŇ hledání kandidátů na... (23000 - 35000 Kč)

Manažer obchodních zakázek elektronické výroby - Frenštát pod Radhoštěm, Moravskoslezský kraj
2019-06-16 - TOROLA electronic, spol. s r.o. - hitprace.cz
z: 14.6.2019 Přímá, aktivní komunikace a jednání se zákazníkem Péče o klíčové zákazníky Přijímání, evidence a vyřizování objednávek, zakázek od zákazníka Zajišťování realizace zakázek, včetně jejich evidence a dohled nad plněním Spolurozhodování o poptávce, posouzení... (25000 Kč)

Obchodní zástupce pro klíčové zákazníky (ž/m) - Česká Lípa
2019-06-17 - Narex sro - Narex sro
Pro naši společnost Narex s.r.o.sídlící v České Lípěhledáme kolegu/kolegyni na pozici Obchodní zástupce pro klíčové zákazníky (ž/m) Pracovní náplň: ~Komplexní péče o svěřený region v rámci celé ČR ~Péče o stávající zákazníky, rozvoj spolupráce a vztahů s nimi ~Aktivní...

Obchodní zástupce pro klíčové zákazníky - Středočeský kraj
2018-04-16 - Bénéficille Ltd - Bénéficille Ltd
Obchodní zástupce pro klíčové zákazníky Pro náš vzrůstající tým hledáme kolegu/kolegyni, který má obchodního ducha a je ochotný je podílet na budování nového produktu na trhu investic. Nabízíme fixní plat a možnost mít podíl na zisku Ideální kandidát splňuje následující...

Obchodník pro klíčové zákazníky - strojírenství - Praha
2019-05-03 - Partner 4 Job - Partner 4 Job
...společnost – technické zaměření, s působností na českém trhu od roku 1999 vhodnou uchazečku / uchazeče na pozici OBCHODNÍK PRO KLÍČOVÉ ZÁKAZNÍKY – obor strojírenství Náplň práce: • Každodenní spolupráce s velkými klíčovými zákazníky společnosti • Budování a rozvoj...

Manažer obchodních zakázek elektronické výroby - Frenštát pod Radhoštěm - Nový Jičín
2019-06-15 - BAEST Machines & Structures, a.s. - vimvic.cz
...Nabídka práce Manažer obchodních zakázek elektronické výroby pro organizaci TOROLA electronic, spol. s r.o. (IČ 42767555). Od uchazeče očekáváme......, aktivní komunikace a jednání se zákazníkem Péče o klíčové zákazníky Přijímání, evidence a vyřizování objednávek,... (25000 Kč)

Manažer zakázek. - Mladá Boleslav
2019-07-09 - MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav - volnamista.cz
Hledání a rozvoj nových obch.příležitostí, získávání nových zakázek a hlídání si starých zakázek jak plán pracovní tak také finanční, tvorba prezentací nabídek kalkulací, vedení a administrativní zpracování nabídek. Pož.: SŠ/VŠ tech. směru, AJ slovem i písmem, řidičský...

Manažer služeb zákazníků - Karlovy Vary
2019-06-03 - BOHEMIAN TRAVEL SERVICE s.r.o. - hitprace.cz
Kontakt: Bocharov Sergey, tel.: 774 962 775, e-mail: ****@*****.*** Kontakt: POUZE e-mailem. Požadavky na kandidáta: o Znalost angličtiny, ruštiny a češtiny slovem o Přesnost, zodpovědný přístup k práci. o Úplné střední vzdělání s maturitou o Velmi dobrá ... (25000 Kč)

MANAŽER OBCHODU A ZAKÁZEK ve stavební firmě - Brno
2019-03-13 - PSK Group, spol. s r.o. - airjobs.cz
...nabídek do veřejných výběrových řízení podílení se na uzavírání obchodních smluv s investory projednávání realizace a předávání zakázek jednání se subdodavateli vyhledávání investičních příležitostí vyhodnocování informací z obchodního trhu Naše představa...

HIP/manažer zakázek - Praha
2019-06-15 - Advance Hr,s.r.o. - Advance Hr,s.r.o.
O firmě: Pro našeho klienta významnou projekční kancelář se sídlem v Praze hledáme vhodné uchazeče/čky. Požadavky: Požadujeme VŠ - stavební, autorizace ČKAIT, zkušenosti a praxe v oboru a v projekční činnosti min. 3 roky, zkušenosti jako vedoucí pracovník, jazykové...

Manažer/ka péče o zákazníky v oblasti energetiky - Šumperk
2019-05-02 - ENSYTRA s.r.o. - hitprace.cz
...odpovědnost, samostatnost, loajalita - znalost v oblasti energetiky výhodou - znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek výhodou - vysoká úroveň sebeřízení - proaktivní komunikace - dobrá znalost práce na PC (MS Office - Excel, Word,PowerPoint) - ŘP skup... (23000 - 30000 Kč)

Manažer klíčových zákazníků - Ledce, Plzeňský kraj
2018-12-14 - Pletiva Dobrý a Urbánek s.r.o. - Pletiva Dobrý a Urbánek s.r.o.
...Co vás čeká ~práce v terénu, aktivní objíždění a kontaktování zákazníků - obecní úřady, stavební firmy, stavebniny ~úkolem je udržovat......osoby bez praxe Zařazení:key account manager, regionální obchodní manažer, obchodní zástupce, prodej a obchod Kontakt: Zaměstnavatel:... (27000 - 35000 Kč)

MANAŽER OBCHODU A ZAKÁZEK ve stavební firmě - Brno
2019-06-21 - PSK Group, spol. s r.o. - flek.cz
...hledá novou/nového kolegyni/kolegu do svého týmu na pozici: MANAŽER OBCHODU A ZAKÁZKY NÁPLŇ PRÁCE návrh a účast na obchodních......obchodních smluv s investory projednávání realizace a zakázek jednání se subdodavateli vyhledávání investičních příležitostí...

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.