CzechSlovakEnglish
Create a new account

Pracovník/ce supermarketu - Plzeň
2019-07-08 - AGENTURA PLUS, spol. s r.o. - flek.cz
Informace o pracovním místě Chceš mít brigádu blízko? Hledáš brigádu, která se přizpůsobí tvému rozvrhu? Chceš zpestření na rodičovské dovolené? Pokud tě naše nabídka zaujala , pak hledáme právě tebe na pozici: Prodavač/-ka , Pokladní Jak bude vypadat tvůj pracovní...

198 jobs found.

Pokladní pro supermarket - Praha 9
2019-07-08 - MSG Professional s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
...Informace Hledáme pokladní pro supermarkety na praze 5 a 9, Zličín, Černý most, Čakovice -práce s hotovostí -občasné doplňování zboží u pokladen -směny krátký/dlouhý týden -práce v přátelském kolektivu -finanční bonusy Těšíme se na Vaše reakce Co... (120 - 130 Kč/hod)

Pracovník/ce supermarketu - Plzeň
2019-07-08 - AGENTURA PLUS, spol. s r.o. - fajn-brigady.cz
Informace Informace o pracovním místě Chceš mít brigádu blízko? Hledáš brigádu, která se přizpůsobí tvému rozvrhu? Chceš zpestření na rodičovské dovolené? Pokud tě naše nabídka zaujala , pak hledáme právě tebe na pozici: Prodavač/-ka , Pokladní Jak bude vypadat... (110 Kč/hod)

Pracovník/ce supermarketu - Plzeň
2019-07-08 - AGENTURA PLUS, spol. s r.o. - flek.cz
Informace o pracovním místě Chceš mít brigádu blízko? Hledáš brigádu, která se přizpůsobí tvému rozvrhu? Chceš zpestření na rodičovské dovolené? Pokud tě naše nabídka zaujala , pak hledáme právě tebe na pozici: Prodavač/-ka , Pokladní Jak bude vypadat tvůj pracovní...

Pracovník/ce v supermarketu - Brno
2019-06-20 - AGENTURA PLUS s.r.o. - dobraprace.cz
Hledáme spolehlivé brigádníky do supermarketu na různé pozice: pokladní, obsluha lahůdek, doplňovaní zboží. Požadujeme: průkaz pro práci v potravinářství, plnoletost, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: výplatu týdně, výběr směn.

PRACOVNÍK/CE V SUPERMARKETU - 114 Kč/hod. - Praha 5
2019-07-18 - AGENTURA PLUS s.r.o. - hitprace.cz
Hledáme spolehlivé brigádníky do supermarketu na různé pozice: pokladní, obsluha lahůdek, doplňovaní zboží. Požadujeme: průkaz pro práci v potravinářství, plnoletost, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: výplatu týdně, výběr směn. Pracovní doba: 07:00-21:00 Mzda:...

VEDOUCÍ SMĚNY (Supermarket Tesco Zlín) - Zlín
2019-07-08 - Tesco Stores ČR a.s. - inwork.cz
Informace * dohlížet a zodpovídat za správnost a dodržování nastavených interních rutin a procesů včetně legislativních požadavků * vést směnu a zastupovat manažera obchodu v době jeho nepřítomnosti * doručit prvotřídní zákaznický servis * být lídrem pro své kolegy... (23900 - 26700 Kč)

Pracovník/ce v supermarketu - Praha 4
2019-07-19 - Agentura Plus - Agentura Plus
Pracovník/ce v supermarketu Hledáme spolehlivé brigádníky do supermarketu na různé pozice: pokladní, obsluha lahůdek, doplňovaní zboží. Požadujeme: průkaz pro práci v potravinářství, plnoletost, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: výplatu týdně, výběr směn. Kontaktní... (114 Kč/hod)

Brigáda - úklid (supermarket Tesco Zubří) - Vsetín
2019-07-03 - Tesco Stores ČR a.s. - profesia.cz
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti V ČEM JE PRÁCE NA OBCHODNÍCH JEDNOTKÁCH SPECIÁLNÍ? Jsme v přímém kontaktu s lidmi, pro které tohle všechno děláme. S našimi zákazníky. Každý den se staráme o jejich spokojenost. Snadno poznáme... (120 Kč/hod)

Výpomoc v supermarketu - Kamenice - Manuální - Jílové u Prahy, Středočeský kraj
2019-07-13 - ABZAKOVO spol. s r.o. - hitprace.cz
Informace Hledáte brigádu ? Máme pro Vás brigádu v obchodě . Jedná se o doplňování zboží, nebo práci v pokladně. Náplň práce: Pokladní – práce na pokladně Doplňování • Ruční balení a vybalování zboží • Vkládání do regálů • Kontrola záruční doby Co... (122 - 125 Kč/hod)

BRIGÁDA - ÚKLID (Tesco Supermarket Zlín) - Zlín
2019-07-19 - Tesco Stores ČR a.s. - flek.cz
- úklid plochy a zázemí v ranních hodinách - 4 hodiny denně Požadujeme: - věk minimálně 18 let - trestní bezúhonnost - počet míst - 1 Nabízíme: - skvělý pracovní kolektiv

Pokladní v supermarketu - Karlovy Vary
2019-06-16 - JIP východočeská, a.s. - hitprace.cz
Pokladní s inkasem v nové, moderní prodejně, prozákaznický přístup, ochota, komunikativnost, pracovitost, čistý TR (19000 Kč)

BRIGÁDA (supermarket TESCO Polička) - Polička, Pardubický kraj
2019-07-06 - Tesco Stores ČR a.s. - flek.cz
Pro Tesco supermarket v Poličce hledáme brigádníky pro pokladní činnost, nebo vybalování v noci. Požadujeme: POŽADUJEME: Komunikativní příjemné vystupování a vzhled Čistý trestní rejstřík Časová flexibilita Potravinářský průkaz - počet míst - 1 Nabízíme: NABÍZÍME...

PRACOVNÍK/CE SUPERMARKETU - 120 Kč/hod. - Olomouc
2019-07-01 - AGENTURA PLUS s.r.o. - hitprace.cz
Hledáme spolehlivé brigádníky do supermarketu na různé pozice: pokladní, obsluha lahůdek, doplňovaní zboží. Požadujeme: průkaz pro práci v potravinářství, plnoletost, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: výplatu týdně, výběr směn. Pracovní doba: 13:00-21:30 Mzda:...

Pracovník obchodního provozu - ranní a odpol. směny (supermarket TESCO Studénka) - Studénka, Moravskoslezský kraj
2019-07-18 - Tesco Stores ČR a.s. - inwork.cz
Informace V ČEM JE PRÁCE NA OBCHODNÍCH JEDNOTKÁCH SPECIÁLNÍ? Jsme v přímém kontaktu s lidmi, pro které tohle všechno děláme. S našimi zákazníky. Každý den se staráme o jejich spokojenost. Snadno poznáme, že děláme svou práci dobře; spokojeného zákazníka nepřehlédnete... (19500 - 21100 Kč)

Doplňování v supermarketu Jičín 112,-/hod - Jičín
2019-07-17 - ABZAKOVO spol. s r.o. - fajn-brigady.cz
Informace Jsi spolehlivý pracant, máš rád kontakt s lidmi a fyzickou práci, chceš vědět a zároveň se naučit, jak se pracuje v mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Tebe! Sháníme totiž vhodné brigádníky na doplňování zboží v hypermarketu v Jičíně Směny: ranní... (112 Kč/hod)

Pracovník/ce supermarketu - Olomouc
2019-07-03 - Agentura Plus - Agentura Plus
Pracovník/ce supermarketu Hledáme spolehlivé brigádníky do supermarketu na různé pozice: pokladní, obsluha lahůdek, doplňovaní zboží. Požadujeme: průkaz pro práci v potravinářství, plnoletost, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: výplatu týdně, výběr směn. Kontaktná osoba... (120 Kč/hod)

Pokladní v supermarketu, Praha 5 - dlouhodobá spolupráce - Praha 5
2019-07-12 - CREDIT CZECH s.r.o. - fajn-brigady.cz
Informace Pro našeho klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici Pokladní. Nástup ihned. Co od vás očekáváme · věk 18+ · zdravotní průkaz pro práci v potravinářství · předložení výpisu z rejstříku trestu, studenti potvrzení o studiu · včasnou docházku... (125 Kč/hod)

Přestavba v supermarketu v Edenu - Praha 10
2019-07-09 - CZ PEOPLE s.r.o. - nabrigadu.cz
Na dlouhodobou spolupráci hledáme pracovníky na přestavbu prodejny na Prahu 10.   Náplň práce: ruční balení, vybalování zboží vkládání do regálů tisk etiketek  kontrola záruční lhůty práce se zbožím   Požadujeme manuální zručnost fyzická zdatnost... (129 Kč/hod)

DOPLNOVÁNÍ ZBOŽÍ V SUPERMARKETU. - 114 Kč/hod. - Brno
2019-07-18 - AGENTURA PLUS s.r.o. - hitprace.cz
Pro našeho významného klienta, hledáme brigádníky na pomocné práce v obchodě. Jedná se o pokladní,obsluha lahůdek, doplňovaní zboží. Požadujeme: průkaz pro práci v potravinářství, plnoletost, čistý trestní rejstřík. Pracovní doba: 07:00-15:00 Mzda: 114 Kč/hod. Místo...

Brigáda na pokladně v supermarketu - Brno
2019-07-11 - CZ PEOPLE s.r.o. - nabrigadu.cz
Pokud si chcete přivydělat v týdnu nebo o víkendu a chcete pohodovou práci u které můžete vypnout, tak potom práce na pokladně, může být správné řešení. Pro známou sít obchodů(super a hypermarketů) hledáme hledáme pracovníky na pokladny v centru Brna.   Místo ... (120 Kč/hod)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.