CzechSlovakEnglish
Create a new account

SAMOSTATNÝ TECHNICKÝ PRODEJCE - Královéhradecký kraj
2019-06-03 - AC Jobs, s.r.o. - hitprace.cz
...vědět! Zavedená společnost s unikátní strojírenskou výrobou v oblasti balící techniky hledá pro svůj tým člověka na pozici: SAMOSTATNÝ TECHNICKÝ PRODEJCE PRACOVNÍ NÁPLŇ Vašim úkolem bude udržovat vztahový prodej u stávajících klientů Získávat nové klienty prostřednictvím... (50000 Kč)

19513 jobs found.

Samostatný provozní technik/čka - Praha
2019-07-08 - náborář Miroslav Lahoda - jooble
...nabízena ve směnném provozu (nepřetržitý) Požadavky: • Vyhl. 50/6 (výhodou) nebo elektrotechnické vzdělání • Zkušenost s údržbou technických zařízení budovy (vzduchotechniky, chlazení, vratové a dveřní systémy, osvětlení, aj.) • Chuť pracovat • Trestní bezúhonnost •... (28000 Kč)

SAMOSTATNÝ TECHNICKÝ PRODEJCE - Pardubický kraj
2019-06-03 - AC Jobs, s.r.o. - hitprace.cz
...vědět! Zavedená společnost s unikátní strojírenskou výrobou v oblasti balící techniky hledá pro svůj tým člověka na pozici: SAMOSTATNÝ TECHNICKÝ PRODEJCE PRACOVNÍ NÁPLŇ Vašim úkolem bude udržovat vztahový prodej u stávajících klientů Získávat nové klienty... (50000 Kč)

Prodejce - čerpací technika - okres Prostějov
2019-07-04 - Advantage Consulting, s.r.o. - Brno - dobraprace.cz
Hledáte práci ve stabilní společnosti? Jste samostatný a zodpovědný člověk? Máte technické myšlení? Pak je tato pozice určena......se rozvíjejí společnost hledá posilu na pozici: PRODEJCE - ČERPACÍ TECHNIKA * moderní zázemí společnosti * týden dovolené navíc...

SAMOSTATNÝ TECHNIK VSTUPNÍ KONTROLY - Chodov, okres Sokolov, Karlovarský kraj
2019-06-10 - Manpower - manpower.cz
...škály technicko inženýrských služeb, působící na českém průmyslovém trhu od roku 1919, přijme do svého týmu pracovníka na pozici Samostatný technik vstupní kontroly. POPIS POZICE § Řízení jakosti vstupní kontroly, kontrola materiálu, dílů a sestav na příjmu, ve...

Technický prodejce - čerpací technika - Brno
2019-06-07 - Advantage Consulting, s.r.o. - Brno - dobraprace.cz
...ve stabilní společnosti se smlouvou na dobu neurčitou? Jste samostatný a zodpovědný člověk? Máte technické myšlení? Pak je tato......rozvíjejí společnost se sídlem v Brně hledá posilu na pozici: TECHNICKÝ PRODEJCE - ČERPACÍ TECHNIKA * zázemí stabilní české společnosti s...

Samostatný technik v oddělení péče o zákazníky - Plzeň - Plzeň
2019-07-03 - Aures Holdings - proudly.cz
Popis pracovní pozice: Rozumíte autům a chcete být zaměstnán u jedničky na trhu ojetých vozů? Umíte jednat s klienty a máte příjemné a profesionální vystupování? Pokud jste komunikativní a umíte jednat se zákazníkem jak v osobním tak v telefonickém kontaktu, možná hledáme... (25000 - 35000 Kč)

Prodejce - čerpací technika - Obchod a cestovní ruch - okres Prostějov
2019-07-05 - Advantage Consulting, s.r.o. - Brno - hitprace.cz
...mailů Nabídka: Hledáte práci ve stabilní společnosti? Jste samostatný a zodpovědný člověk? Máte technické myšlení? Pak je......Neustále se rozvíjejí společnost hledá posilu na pozici: PRODEJCE - ČERPACÍ TECHNIKA * moderní zázemí společnosti * týden dovolené navíc * stravenky...

Samostatný obchodník pro zahraniční trhy s němčinou - Choceň, Pardubický kraj
2019-05-04 - LUFBERG s.r.o. - hitprace.cz
...565 01 Choceň 1 PRACOVNÍ NÁPLŇ: strategický vstup a vybudování prodejní distribuční sítě v německy hovořících zemích POŽADUJEME: -......jazyka, každodenní používání - další jazyk výhodou - vzhledem k technickému předmětu obchodování vhodné pro muže - požadavek na zaslání životopisu... (20000 - 25000 Kč)

Technický prodejce - čerpací technika - Obchod a cestovní ruch - Brno
2019-06-12 - Advantage Consulting, s.r.o. - Brno - hitprace.cz
...Hledáte práci ve stabilní společnosti se smlouvou na dobu neurčitou? Jste samostatný a zodpovědný člověk? Máte technické myšlení? Pak je tato pozice určena právě Vám! Neustále se rozvíjejí společnost se sídlem v Brně hledá posilu na pozici: TECHNICKÝ PRODEJCE - ČERPACÍ...

Produktmanager- STAVES s.r.o. Název pozice: Produktmanager Popis: Místo pracoviště: * Olomouc - Holice Jaká bude náplň Vaší práce? * samostané vytváření a realizace obchodní strategie pro svěřenou skupinu produktů, za jejíž výsledky zodpovídá * sjednávání obchodních podmínek s dodavateli * tvorba cenové politiky * sledování konkurenčních produktů, technických a obdhodních informací Co opravdu mít musíte? * dobrou znalost práce na PC * znalost stavebních strojů nebo manipulační techniky, obchodní problematiky a prostředí stav.firem * velmi dobré komunikační schopnosti, pečlivost a systematičnost při vedení obchodní agendy * dostatečnou kreativitu pro hledání cest ke zlepšení prodeje * schopnost motivovat a metodicky řídit prodejce * výbornou znalost AJ slovem i písmem * praxi a technické znalosti v oblasti stavebních strojů a manipulační techniky Co Vám můžeme nabídnout my? * práci v dobrém a dynamickém kolektivu *zázemí stabilní a rozvíjející se firmy * seberealizaci a možnost kariérní - Holice, Pardubický kraj
2019-02-08 - Staves s.r.o. - Staves s.r.o.
...Jaká bude náplň Vaší práce? * samostané vytváření a realizace obchodní strategie......* sledování konkurenčních produktů, technických a obdhodních informací Co opravdu......schopnost motivovat a metodicky řídit prodejce * výbornou znalost AJ slovem i písmem... (35000 - 50000 Kč)

Samostatný technik - Domažlice, Plzeňský kraj
2019-05-25 - Domažlická nemocnice, a.s. - hitprace.cz
Samostatný technik, jehož náplní práce bude kontrola činností zařízení technického zázemí nemocnice a správa odpadového hospodářství. (20000 Kč)

Samostatný technik/čka - Šumperk
2019-05-08 - SOMATHERM,spol. s r.o. - hitprace.cz
...dodavateli a zadavateli zakázek - technické myšlení a představivost - výhodou schopnost zcela samostatně řídit realizaci větších technických celků - odpovědnost, samostatnost a spolehlivost, aktivní přístup k práci, organizační schopnosti - pozitivní myšlení a přístup k... (22000 Kč)

Samostatný technolog - metalurg - Zbiroh, Plzeňský kraj
2019-05-04 - ZBIROVIA, a.s. - hitprace.cz
Místo výkonu práce: Zbiroh, Sládkova č.p. 219 Náplň práce: Samostatné řešení technologie výroby a normování práce při výrobě zápustkových výkovků za tepla z oceli. Samostatné řešení technologie výroby tepelného zušlechťování ocelových materiálů při výrobě zápustkových výkovků... (29000 Kč)

samostatný servisní technik - Karviná
2019-05-02 - MANDÍK, a.s. - hitprace.cz
Pro rozšíření našeho pracovního týmu hledáme kandidáta na pozici: Samostatný servisní technik, jehož pracovní náplní budou pravidelné servisní prohlídky a řešení oprav u zákazníků na Moravě a na Slovensku. Požadavky: vyučení v oboru elektro, znalost českého jazyka, cizí... (22000 - 25000 Kč)

!!! TECHNICKÝ SAMOSTATNÝ NÁKUPČÍ !!! - Plzeňský kraj
2019-05-08 - MANPOWER - hitprace.cz
...Co si představíte pod ideálním zaměstnáním? Je to práce s technickými produkty? Prostor pro seberealizaci? Zkušenost z mezinárodního prostředí? Výborně, pojďme se podívat, jestli by Vám vyhovovala i náplň práce. POPIS POZICE: Co bude Vaším úkolem na této pozici...

Samostatný servisní technik- technička - Trutnov
2019-06-27 - GAST-PRO s.r.o. - jenprace.cz
SAMOSTATNÝ SERVISNÍ TECHNIK - TECHNIČKA - ŘP skupiny B, výhodou vyhláška 50/78 Sb. , výhodou oprávnění pro práci s plynem Nabízíme: stravenky, příspěvek na důchodové pojištění, mobilní telefon (16500 - 40000 Kč)

Samostatný revizní technik (elektro) - Kroměříž
2019-07-10 - Falco computer, s.r.o. - jenprace.cz
pracoviště Kroměříž - výjezdy v rámci celé ČR - náplň práce: výchozí revizní činnost dokončených projektů v rámci celé ČR, pravidelná revizní činnost v rámci zakázek po celé ČR, zpracování revizí v elektronické podobě, vedení kalendáře revizí a komunikace se zákazníky, ... (35000 - 70000 Kč)

SAMOSTATNÝ TECHNIK PROGRAMÁTOR/KA - Klatovy
2019-05-18 - Plastic Systems s.r.o. - hitprace.cz
Místo výkonu práce: Pražská 250, 342 01 Sušice Požadavky. znalost databázových programů, obvzláště multiplatformní databáze MySQL. Orientace v technické dokumentaci. Kontaktní osoba: Jiří Fabšic tel.376524482, e-mail: ****@*****.*** Způsob prvního kontaktu osobně... (23000 Kč)

Prodejní technik (m/ž) - Praha
2019-07-08 - KM Career s.r.o. - dobraprace.cz
...výběru nových nástrojů a poskytování efektivních řešení pro kovoobrábění - Očekáváme, že budete identifikovat, rozvíjet a sledovat prodejní příležitosti jak u stávajících zákazníků tak i případných nových prodejních možnostech - Práce se systémy společnosti Neobejdete...

SAMOSTATNÝ TECHNICKÝ PRACOVNÍK/ PRACOVNICE ŘÍZENÍ JAKOSTI - Litultovice, Moravskoslezský kraj
2019-05-25 - UNIRON s.r.o. - hitprace.cz
...vzdělání technického směru, praxe v oboru podmínkou, orientace v technické dokumentaci a výkresech podmínkou, orientace v oblasti technických norem, znalost práce s měřidly podmínkou, znalost přípravy dokumentace k vzorkování výhodou. Zkušenost s 3D měřícími přístroji... (23000 Kč)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.