CzechSlovakEnglish
Create a new account

6708 jobs found.

Picker - Bratislava - Ružinov
2019-08-19 - RAJO a.s. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - príprava tovaru pre jeho ďalšiu expedíciu k zákazníkovi - práca na vysokozdvižnom vozíku - ostatná manipulácia s tovarom – naskladňovanie, preskladňovanie, vyskladňovanie, preberanie a odvoz reklamovaného tovaru - nakladanie... (700 €)

Digital Development Representative for Poland - Bratislava - Karlova Ves
2019-08-20 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Your Role and Responsibilities : •Engage with prospective customers via both inbound and outbound activity. •Respond to a inbound new business prospect calls and video conferences, email inquiries and web leads driven from marketing... (1800 €)

Kvetinar - Bratislava
2019-08-12 - Rika - jooble
Požiadavky na zamestnanca: prax v aranzerstve - nieje podmienka, chuť učiť sa nové veci Podmienky práce:HPP, brigáda, živnosť Pracovná činnosť:​ aranžovanie a predaj rezaných a crepnikovych kvetov, predaj doplnkového tovaru súvisiaceho s kvetinárstvom.Starostlivosť o...

Elektrikár - Bratislava
2019-08-07 - R.Š.ELEKTRO, s.r.o - jooble
Požiadavky na zamestnanca: Vyučený, prax aspon 1 rok. Podmienky práce: Priemyselné a bytové instalacie. Pracovná činnosť:​ Praca je vykonávaná na SK, CZ...11 hodín denne.... (6 - 9 €)

Predavač do predajne s priemyselným tovarom - Bratislava
2019-08-20 - PRO Business Solutions s.r.o. - jobangels.co
predaj tovaru a služieb koncovému zákazníkovi, komunikácia so zákazníkmi a udržiavanie obchodných vzťahov, telefonické kontaktovanie zákazníkov, tvorba cenových ponúk a riešení pre zákazníka, skladové hospodárstvo (objednávanie, príjem a evidencia tovaru), príjem, evidencia... (800 €)

Chief Accountant - internal SSC - Bratislava III
2019-08-20 - Datavard - jobangels.co
You will be part of a team of professionals working to maintain order and transparency of the company’s finances. The goal is to contribute to the overall efficient operation of the department and help the company be fully aware of its financial condition so that it can make...

HR Generalist - data oriented - Bratislava
2019-08-20 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
HR Generalist will work for an international company focused on industry solution. Responsibility for record of personnel files, all related documentation and databases - secure correction of data Processing reports in needed structure, quality and time Coordinating on... (1100 €)

SW analytik - Insurance (BA) - Bratislava III
2019-08-20 - SOFTEC, s.r.o. - jobangels.co
Čo budeš robiť? - spolupracovať na vývoji SW riešenia pre nášho zákazníka; - analyzovať požiadavky nášho klienta; - organizovať a viesť stretnutia so zákazníkmi, spracovávať výstupy z nich; To znamená: - spracuješ biznis požiadavky zákazníka na základe stanovenej metodiky; -...

IT Test Engineer / Test Analyst - Bratislava
2019-08-20 - ČSOB - jobangels.co
zodpovednosť za identifikáciu a určenie metódy testov podľa požiadaviek zadefinovaných biznisom a inými útvarmi príprava a aktualizácia testovacích scenárov vykonávanie akceptačných testov na viacerých testovacích prostrediach spolupráca pri tvorbe automatizovaných testovac...

Špecialista IT bezpečnosti v banke - Bratislava
2019-08-20 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Do príjemného a rodinného bankového prostredia, kde doprajú svojim zamestnancom work-life-balance, poskytnú možnosť realizovať svoje nápady a preferujú individuálny prístup s možnosťou kariérneho rastu, hľadáme špecialistu IT bezpečnosti. Vezmite svoje know-how, staňte sa s... (1500 €)

Mobilný servisný technik Bratislava - Bratislava
2019-08-20 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
• Oprava a údržba manipulačnej techniky • Efektívna komunikáciu so zákazníkom • Diagnostika porúch (1200 €)

Procesný inžinier Black Belt - Bratislava
2019-08-20 - Tatra banka - jobangels.co
Hľadáme procesného inžiniera Black Belt. Zaujímajú Vás procesy, inovácie a bankovníctvo? Lákajú Vás náročné výzvy a chcete za sebou vidieť zrealizované projekty? Pridajte sa k nám a doručujte s nami pridanú hodnotu pre klientov. Procesný inžinier: • realizuje a vedie DMAIC ... (2000 €)

Tester/ Junior Software Developer - Bratislava
2019-08-20 - Zurich Insurance Company Ltd, organizačná zložka - jobangels.co
Do you like making sure that things are working as they should? Are you not afraid of a non-standard programming language used for coding? We can offer you the role when you can use all of that! - Develop and maintain the system code as part of an Agile (Scrum) team using...

Klientsky pracovník kontaktného centra - Bratislava
2019-08-20 - ČSOB - jobangels.co
Ahoj budúci kolega. Navrhujem tykanie, lebo v našom veľkom tíme si tykáme všetci. Keďže nám záleží na tom, aby sa náš nový kolega cítil v práci príjemne a aby mu práca sedela, tu je zopár praktických info pre Teba: Vedel si že....? U nás plat nemá strop? Na variabilnej...

Poradca Raiffeisen banky pre Bratislavu - Bratislava
2019-08-20 - Tatra banka - jobangels.co
V Raiffeisen banke na vás čaká jedinečná atmosféra rodinnej banky, ktorú vytvárajú naše vynikajúce kolektívy po celom Slovensku. K pohode v práci vo veľkej miere prispieva aj viac než 100 % spokojnosť našich klientov.Vo svojej práci budete predstavovať klientom jednotlivé bankov... (900 €)

Skladník / Info pult - Bratislava
2019-08-06 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Predstav si, že pracuješ v spoločnosti, kde si všetci tykajú, chodíte vysmiaty, bezpečnosť je na prvom mieste, hneď dostaneš zmluvu na dobu neurčitú a obedy máš za 0,83 eura. To nie je žiadna rozprávka, ale realita, ktorej môžeš byť súčasťou. Budeš pracovať v prednom sklade... (900 - 1150 €)

JUNIOR TECHNICAL COORDINATOR - Bratislava
2019-08-06 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Perfektná príležitosť pre absolventa s nemeckým jazykom. Do medzinárodnej spoločnosti, ktorá vyvíja IT riešenia pre finančný a poistný trh hľadáme Špecialistu Technickej podpory. Náplň práce: - prerozdeľovanie technických taskov medzi vývojárov - komunikačná a organiza... (1600 - 2000 €)

SENIOR JAVA PROGRAMÁTOR - Bratislava
2019-08-06 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Chcel by si pracovať na projekte, ktorý zásadným spôsobom mení spravovanie sietí zo strany Telco operátorov ? Máš skúsenosti s frameworkom OpenDayLight, alebo ťa táto oblasť zaujíma ? Láka ťa oblasť dynamickej infraštruktúry ( OpenStack, Kubernetes )? Uprednostňuješ spolupr... (2500 - 3500 €)

Elektrotechnik - Bratislava
2019-07-17 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Využite príležitosť pracovať ako ELEKTROTECHNIK. Budeš pracovať pre medzinárodnú spoločnosť. Vašou náplňou práce bude: - Mechanická a elektrická montáž strojov - Kontrola kvality prebratého materiálu - Nájdenie a odstránenie chýb - Testovanie stroja pre zákaznícke ... (900 - 950 €)

STAVBYVEDÚCI (pozemné stavby) - Bratislava
2019-08-05 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Využite príležitosť pracovať v stabilnej stavebnej spoločnosti na pozícii STAVBYVEDÚCI (pozemné stavby) Vašou náplňou práce bude: - Stavebný dozor/dohľad nad staveniskom - Riadenie a organizácia stavby od začatia realizácie po odovzdanie diela - Komunikácia s investorom... (1500 - 1800 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.