CzechSlovakEnglish
Create a new account

6437 jobs found.

SENIOR SPECIALIST FOR EXPENSES - Bratislava
2019-05-21 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Job description: - You will be processing and handling all business trips expenses of company’s employees - In your portfolio, you will be responsible for various European countries including Slovakia, Czech Republic, Hungary, Romania or Serbia - You will be processing ... (1300 - 1500 €)

TEAM LEADER FOR THE RISK TEAM - Bratislava
2019-05-21 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
- You will be a part of department that provides essential support for audit, advisory and tax departments from the compliance point of view - This team checks potential clients and the risk of future cooperation, this will include browsing on the Internet database and checking... (1800 - 2500 €)

Membership Assistant v Coworkingu SPACE UP - Bratislava - Ružinov
2019-05-11 - SANvest s.r.o. - SPACE UP coworking - jooble
Požiadavky na zamestnanca: komunikatívnosť, poriadkomiluvnosť, dochvíľnosť, zodpovednosť, energia, pedant Podmienky práce: Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stup... (4 - 5 €/hod)

Chyžná - Bratislava - Ružinov
2019-05-22 - A Premium Services s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: zodpovednosť, čistota, pedantnosť, komunikatívnosť, pozitívny prístup k práci, príjemné vystupovanie, zvládanie stresových situácií, čistotnosť, práca koníčkom Podmienky práce: €800 brutto + ročná odmena + nadčasy + vernostné príplatky + príplatok... (800 €)

Príjmeme obedového čašníka/čašníčku - Bratislava
2019-05-20 - Joond Vajnorská, spol.s r.o. - top-prace.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Obsluha zákazníkov. Vynášanie jedál a nápojov. Debarasovanie. Poriadok na rajóne. Požiadavky na uchádzača Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním Základné vzdelanie (450 - 560 €)

Hľadáme šikovného kuchára,pizzéra - Bratislava
2019-05-19 - Wagenhoffer Jozef s.r.o - top-prace.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Príprava jedál a pizze Požiadavky na uchádzača Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Študent strednej školy, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Základné vzdelanie...

Site Reliability Engineer - Bratislava
2019-05-10 - Creatix Slovakia, s.r.o. - jobangels.co
Like being around other entrepreneurial geeks? Is it important to you to create products that have meaning and value? Are you looking for the space to do great things? Want to play a pivotal role in the fast track growth of one of Chicago’s hottest tech companies? Creatix,...

English Content Copywriter - Bratislava
2019-05-10 - Livingston Research - livingston-research.com
Livingston Research delivers help and support to customers around the world since 2009. We strive to help students facilitate learning and improve their performance through leading-edge technology, services, and data capabilities. We build, launch and promote products...

Obchodný externý zástupca - Bratislava
2019-05-09 - Mediatex s.r.o. - top-prace.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti aktívne vyhľadávanie klientov predaj reklamného priestoru výpomoc pri organizovaní projektov vytvorenie portfólia tvorba cenových ponúk a starostlivosť o ne kontrola uverejnenia reklamy v tv, na webe a časopise Pož...

PERL PROGRAMÁTOR NA KONTRAKT - Bratislava
2019-05-20 - TITANS freelancers, s.r.o. - jobangels.co
POPIS POZÍCIE vývoj na strane back-end-u v technológii Perl rozširovanie funkcionality existujúcej back-end časti systému vývoj je postavený na princípe DDD (Domain-Driven Design) spolupráca v rámci agilného tímu v zložení: 5-6 back-end senior programátori, 1 team leader (... (4700 - 5200 €)

FullStack PHP Developer - Bratislava
2019-05-20 - WebSupport - jobangels.co
Hľadáme PHP developera, ktorý by nám pomohol s green-field projektom . Buď súčasťou tímu, ktorý prepracuje viaceré naše systémy do moderných technológii, spolupracuj nielen na implementácii ale aj návrhu architektúry. Ďalej sa budeš venovať z lepšovaniu interných nástrojov a... (1800 - 2200 €)

NÁKUPCA S NEMECKÝM JAZYKOM - Bratislava
2019-05-20 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Láka Vás možnosť podporovať oddelenie medzinárodného nákupu? Chceli by ste pri práci aktívne využívať nemecký a anglický jazyk? Ak áno, jedinečná príležitosť čaká práve na Vás. Náplňou Vašej práce bude: - Spracovanie nákupných požiadaviek - Práca v interných portáloch... (1100 - 1200 €)

Junior APLIKAČNÝ INŽINIER - Bratislava
2019-05-20 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Chceš pracovať v oblasti jadrovej energetiky a venovať sa PLC inžinierstvu? Máš super možnosť pracovať pre lídra oblasti jadrovej energie testovať aplikácie vyvinuté tvojimi kolegami. A čomu sa budeš na tejto pozícií venovať? - budeš verifikovať a validovať logické diagramy... (1200 - 1900 €)

Senior Analytik Rizika - Bratislava
2019-05-20 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Ak máte aspoň 2 roky skúseností s analýzami rizika (1400 - 1800 €)

JUNIOR ANALYTIK S TALIANČINOU - Bratislava
2019-05-20 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Ak si čerstvý absolvent strednej alebo vysokej školy a hľadáš prácu, ktorá ťa veľa naučí, zároveň chceš mať možnosť napísať si do životopisu meno firmy, ktoré ti do budúcna pomôže nájsť „dream job“, pošli nám svoje CV a radi ti povieme viac. S čím sa stretneš: - Perfektn... (1060 - 1200 €)

Junior INŽINIER KVALITY - Bratislava
2019-05-20 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Chceš sa venovať oblasti kvality? Ide o projektovú výrobu, takže nadobudneš komplexné skúsenosti a neskôr sa môžeš špecializovať podľa tvojich predstáv! Na pozícií si ťa kompletne zaškolia takže, ak si čerstvo po škole alebo si doteraz robil niečo iné, nevadí! Stredneš sa... (1200 - 1450 €)

JUNIOR ANALYTIK S FRANCÚZŠTINOU - Bratislava
2019-05-20 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Ak si čerstvý absolvent strednej alebo vysokej školy a hľadáš prácu, ktorá ťa veľa naučí, zároveň chceš mať možnosť napísať si do životopisu meno firmy, ktoré ti do budúcna pomôže nájsť „dream job“, pošli nám svoje CV a radi ti povieme viac. S čím sa stretneš: - Perfektn... (1000 - 1200 €)

Ruby on Rails Developer - Bratislava
2019-05-20 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Chceš sa stať súčasťou tímu, ktorý sa stará o vývoj najmodernejších technológií v oblasti biometrie? Momentálne hľadáme nového vývojára so skúsenosťami v Ruby on Rails. Budete sa podielať na vývoji aplikácie postavenej na Ruby on Rails, AWS, PostgreSQL, na základe navrhnutých... (1800 €)

HR ASISTENT / -KA - Bratislava
2019-05-20 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Chceš sa dostať do sveta HR? U nás dostaneš príležitosť začať pracovať na pozícii HR ASISTENT. Stačí ak chceš na sebe veľa pracovať, si proaktívna, dynamická osobnosť, výborne zorganizovaná a dobre ovládaš anglický jazyk. Na tejto pozícii budeš mať na starosti : - akt... (800 - 1000 €)

Obchodný zástupca Bratislava - Bratislava
2019-05-20 - Zľavomat.sk - jobangels.co
Máš silné komunikačné zručnosti? Baví ťa neustále spoznávať nových ľudí? Máš rad(a) nové skúsenosti? Vidíš silu a budúcnosť v internete? STAŇ SA ÚSPEŠNÝM OBCHODNÍKOM U NÁS! Tvojou úlohou bude nachádzať nové zaujímavé príležitosti pre našich zákazníkov. Nemáš obmedzené možnosti...

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.