CzechSlovakEnglish
Create a new account

6437 jobs found.

Lead Engineer - Bratislava
2019-05-07 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti. Vašou úlohou bude: -Technická validácia a príprava change requestov -Dohľad nad plánovanými zmenami, testovanie a riešenie problémov spojen... (1600 - 2000 €)

Inžinier kvality - Bratislava
2019-05-07 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Máte technické vzdelanie a nástroje kvality pre Vás nie sú neznámym pojmom? Láka Vás príležitosť vo výrobe a medzinárodné prostredie? Nebojíte sa zodpovednej a samostatnej práce? Dohovoríte sa anglicky? Ak ste na otázky odpovedali ÁNO, ste práve tým, koho hľadáme. Č... (2000 - 2500 €)

Specialist Customer Service - Bratislava
2019-05-22 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
Spracovanie objednávok, riešenie požiadaviek zákazníkov a obchodných zástupcov Starostlivosť o kľúčových zákazníkov Vytváranie požiadavky na nákup a schvaľovanie faktúr Spolupráca s kolegami zo zákazníckej podpory a iných oddelení Zodpovednosť za riešenie reklamácií - spracú... (1300 €)

Dizajnér telekomunikačných sietí - Bratislava
2019-05-22 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Chceš výzvu? Máš príležitosť stať sa sieťovým inžinierom návrhu telekomunikačných sietí pre podnikových zákazníkov. Stačí ak si skúsený v oblasti rádiokomunikácií, telekomunikácií alebo v dátových sieťach. Od nás môžeš získať podporu v zaškolení a rovnako ťa zaučíme do celkov... (1800 €)

JAVA Backend Developer - Bratislava
2019-05-22 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Chceš sa posunúť so svojimi skúsenosťami ďalej a máš rád medzinárodné prostredie? Máš možnosť stať sa súčasťou tímu mobile bankingu, ktorý už prekonal hranicu 3000000 uživaťeľom. Pokiaľ sa tešíš na pravé rodinné prostredie a chceš plne využiť svoju kreativitu v Bratislave a ... (2000 €)

PYTHON PROGRAMÁTOR na KONTRAKT - Bratislava
2019-05-22 - TITANS freelancers, s.r.o. - jobangels.co
POPIS POZÍCIE vývoj automatizovanej platformy pre automatizáciu testovania v telekomunikáciách od sietí, cez hovory, systémy až po aplikácie do mobilov návrh a implementácia nových modulov: Python Robot FW dizajn riešenia podpora nasadzovania agilná metóda vývoja - Scrum spolupr... (4300 - 4800 €)

VEDÚCI PRE TÍM TREASURY - Bratislava
2019-05-22 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáme skúseného vedúceho pre tím Treasury, ktorý bude pokrývať nasledovné úlohy: - Monitorovanie úplnosti platobných procesov, kontrola prijatých a spracovaných platieb - Monitorovanie a kontrola spracovaných dát a správnych informácií v systéme - Schvaľovanie bankový... (1800 - 2500 €)

Junior finance controller - Bratislava
2019-05-22 - CHEFGROUP - jobangels.co
Náš pohodový finančný tím hľadá k sebe posilu! Je to príležitosť pre juniorov, ktorí chcú získať nové skúseností a vedomosti v oblasti financí a administratívy. Pokiaľ máš rád/a tabuľky, analýzy a hľadanie toho najlepšieho riešenia tak je to pre teba to pravé. ČO BUDE TVOJOU...

JUNIOR ADMINISTRÁTOR DOKUMENTOV - Bratislava
2019-05-22 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Nemáš ešte skúsenosti v administratíve, ale hľadáš príležitosť, kde by si ich získal? Ponúkame Ti pracovnú pozíciu v medzinárodnej firme, na ktorej môžeš svoju kariéru pekne naštartovať a nepotrebuješ k tomu ani anglický jazyk. Tvoja pracovná náplň by bola: - Administrat... (700 €)

Agile Delivery Manager - Bratislava
2019-05-22 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
As an Agile Delivery Manager, you understand that there’s little question about your purpose - getting stuff delivered. You need to understand the business needs and be capable of managing expectations, provide clear direction and expected goals, while avoiding unnecessary escalations... (2500 €)

Swift - Apple developer - Bratislava
2019-05-22 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Máš skúsenosti so Swift-tom? Chceš pracovať na vývoji aplikácií, ktoré využívajú viac ako tri milióny užívateľov v Európe? Ponúkame Vám možnosť pracovať pre spoločnosť, ktorá je lídrom vo vývoji internetového bankovníctva. Tvojou úlohou bude: * vývoj moderných mobilných aplik... (2000 €)

Receivables management specialist - Bratislava
2019-05-22 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
For our client, international banking group, we are looking for candidate, experienced in receivables administrative task, and with communicative English. Responsibilities: * Managing the Accounts Receivable (AR) portfolio, * Correctness of settlements with external Clients... (1500 €)

Obchodný zástupca- SLABOPRÚD - Bratislava
2019-05-21 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Obchodný zástupca - OEM. Hlavnou náplňou práce bude: - aktívna akvizícia nových zákazníkov, budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi - vedenie obchodných jednaní so zákazníkmi - analýza požiadaviek ... (1500 - 1900 €)

Senior iOS developer - Bratislava
2019-05-21 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Máš skúsenosti so Swift-tom? Chceš pracovať na vývoji aplikácií, ktoré využívajú viac ako tri milióny užívateľov v Európe? Ponúkame Vám možnosť pracovať pre spoločnosť, ktorá je lídrom vo vývoji internetového bankovníctva. Tvojou úlohou bude: * vývoj moderných mobilných aplik... (2000 €)

React native developer - Bratislava
2019-05-21 - PRO Business Solutions s.r.o. - jobangels.co
Aktuálne pre klienta obsadzujeme všetky úrovne pozície tj. junior, medior, senior či architekt. Klient ponúka aj možnosť stáže, po splnení úloh aj s možnosťou prechodu na Junior/Medior developera ( potrebná je skúsenosť aspoň s javascriptom). architektúra na projektoch development... (1500 - 3000 €)

Digital Marketing Specialist - Bratislava
2019-05-21 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
Responsibility for profitability of the assigned website in technical industry Cooperation on starting e-shop focused on B2B segment Adding new products to the page Close cooperation with agency, product marketing manager and local team Conducting business and web analysis Planning... (1300 €)

Obchodno - Projektová Podpora - Bratislava
2019-05-21 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti. - Zodpovednosť za aktívny kontakt so zákazníkmi a dodávateľmi - Podpora predaja produktu Resale and Recycling poskytovaných zariadení - Zastre... (1500 - 2500 €)

Executive assistant to CEO - Bratislava
2019-05-21 - Generali Poisťovňa, a.s. - jobangels.co
Staň sa pravou rukou pre nášho CEO a Tvojou náplňou práce bude: - denno-denná podpora CEO, - zodpovednosť za kalendár CEO a detailné plánovanie a organizovanie pracovných stretnutí a iných poudujatí, - plánovanie kľúčových pravidelných stretnutí boardu - porady vedenia...

Je fakturácia pre teba hračkou? - Bratislava
2019-05-21 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Ak ovládaš POĽSKÝ jazyk tak nepremeškaj túto príležitosť. Naučíš sa, ako správne porovnávať údaje z objednávok a tak podporíš oddelenie, ktoré pracuje v oblasti financií. Ďalším plusom, ktorý určite oceníš je práca v programe SAP a v programe Excel. Len od teba bude záležať,... (1000 - 1150 €)

DWH/BI Analyst - Bratislava
2019-05-21 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
As a part of BRCC (Business intelligent and Reporting Competence Centre) we are looking for people who join the team of backend developers, analysts and designers for Group Core Data Warehouse. The team works on regular update of dedicated solutions and provides 2nd and 3rd ... (1500 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.