CzechSlovakEnglish
Create a new account

6216 jobs found.

WINDOWS ADMINISTRÁTOR - Bratislava
2019-11-15 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Do spoločnosti pôsobiacej v oblasti online obchodovania a investovania, ktorá otvára svoju novú pobočku v Bratislave, hľadáme Windows Administrátora, ktorý sa stane súčasťou nového tímu. Náplň práce: - správa serverov - správa virtualizácie - VMware - práca s Active ... (2500 - 3000 €)

Účtovník majetku - Bratislava
2019-11-15 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Účtový svet je veľký a ponúka veľa možností. Pokiaľ si začínajúci účtovník, alebo boli počas tvojich akademických čias účtovníctvo a financie tvojimi obľúbenými predmetmi, tak tu máme niečo pre teba. Hľadáme človeka ktorý sa nebojí čísel, vie sa s nimi pracovať a podávať svoje... (1200 - 1400 €)

Hľadáme šikovnú účtovníčku - Kostolné Kračany, Trnavský kraj
2019-11-19 - ManpowerGroup Slovensko s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Do nášho nového tímu hľadáme šikovnú, zodpovednú a samostatnú účtovníčku, ktorá má prax a jej angličtina je na komunikatívnej úrovni. Informácie pre uchádzača: Prax na podobnej pozícii 3 až 5 rokov AJ na komunikatívnej úrovni B1... (1200 - 1500 €)

RECRUITMENT KONZULTANT - Bratislava
2019-11-14 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Náš bratislavský tím hľadá posilu na pozíciu Recruitment Consultant. Pracovný deň si zorganizuješ podľa seba. Máš voľné ruky pri hľadaní kandidátov pre našich klientov, kreativite sa medze nekladú. Budeš mať zodpovednosť za nábor zamestnancov pre nižšie a vyššie technick... (800 - 1300 €)

Data Analyst - Bratislava
2019-11-11 - Zurich Insurance Company Ltd, organizačná zložka - jobangels.co
The role and responsibilities will primarily include the following areas: Make sure all is right - as something new is being built, we need to make sure it is working as expected. Listen and design - As we are developing a centralized solution, there is a need for a person...

IT Architect - Bratislava
2019-11-21 - ČSOB - jobangels.co
Main Responsibilities: acquire and share ČSOB relevant software technologies, responsible for creating and maintaining architecture models of the bank define the architecture standards for ČSOB and managing relationships with KBC group entities govern over key architecture...

Zdravotnícky laborant - Bratislava
2019-11-21 - Alpha medical, s. r. o. - jobangels.co
* príjem evidencia a spracovanie vzoriek biologického materiálu, * vykonávanie laboratórnych činností v klinickej biochémii a hematológii, * vykonávanie klinickobiochemických vyšetrení za účelom stanovenia diagnózy pacienta, * analýzy biologického materiálu na základe... (850 - 1200 €)

Privátny bankár - Bratislava
2019-11-21 - ČSOB - jobangels.co
Akvizičná činnosť, budovanie si svojho portfólia klientov Starostlivosť o zverené portfólio klientov a budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi Rozvíjať a vytvárať vzťahy so zverenými klientmi banky v súlade s obchodnou politikou a stratégiou banky Zaisťovať priamy styk s klientmi...

Čašník/čašníčka - Bratislava
2019-11-21 - Selaví - jobangels.co
Práve v reštaurácii a vinotéke Selaví, s výbornou polohou v centre mesta, prinášame do Bratislavy gastronomický zážitok pod vedením špičkového šéfkuchára a F&B Manager-a so skúsenosťami v prémiových reštauráciách v zahraničí. Pravidelné kultúrne akcie a koncerty. Otváracie... (900 €)

EXECUTIVE ASSISTENT - Bratislava
2019-11-20 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Are you skilled personal assistant and dynamic and lively environment is a place you feel comfortable in? Are your organisational skills and time management extraordinary? Show your prowess on this newly created position. You will act as a personal assistant to a director... (1200 - 1500 €)

Senior projektant - Bratislava
2019-11-18 - SIEBERT + TALAŠ, spol. s r. o. - job.sk
Náplň práce Samostatné vedenie časti projektov v rôznych segmentoch vrátane komplexného riadenia pracovného tímu 3-5 pracovníkov. Úplná príprava a realizácia dodávky projektovej dokumentácie od stupňa architektonická štúdia až po kolaudáciu. Riadenie a koordinovanie jednotliv... (1500 - 2000 €)

Picker - Bratislava
2019-10-29 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Pre nášho klienta hľadáme šikovného (700 - 1200 €)

Elektrotechnik - Bratislava
2019-11-18 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Využite príležitosť pracovať ako ELEKTROTECHNIK. Budeš pracovať pre medzinárodnú spoločnosť. Vašou náplňou práce bude: - Mechanická a elektrická montáž strojov - Kontrola kvality prebratého materiálu - Nájdenie a odstránenie chýb - Testovanie stroja pre zákaznícke ... (1000 - 1200 €)

Software Developer - Bratislava
2019-11-21 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
This role is based within New Product Development Team, responsible for development of the new BHA’s (Bottom Hole Assembly) for well intervention services. The unique ideas and technological concepts needs to be incorporated within new product design to satisfy company product... (2700 €)

HR SPECIALIST - Bratislava
2019-11-13 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáme šikovných absolventov na pozíciu HR SPECIALIST. Ak chceš pracovať v medzinárodnom prostredí, láka ťa HR oblasť a chceš aktívne využívať anglický jazyk, pošli nám svoje CV ! Budeš pracovať v mladom a dynamickom kolektíve v centre mesta u jedného z najlepších zamestnávate... (1100 - 1200 €)

Konštruktér (strojársky priemysel) - Bratislava
2019-11-21 - Trenkwalder, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Navrhovanie automatizovaných výrobných zariadení a strojov Tvorba výkresovej dokumentácie Zodpovednosť za dodržiavanie stanovených cieľov a plánov Vykonávanie technických výpočtov Dodržiavanie noriem Din a bezpečnostných predpisov...

Podpora roamingu (brigáda) - Bratislava
2019-11-21 - Slovak Telekom - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Náš tím veľkoobchodného roamingu zastrešuje vzťahy so zahraničnými partnermi a denne využíva anglický jazyk. U nás môžete zistiť, ako funguje veľký telco operátor a jeho spolupráca so zahraničnými operátormi. Zistíte, ako vyzerajú...

Kontrolór kvality výrobku - Bratislava - Dúbravka
2019-11-21 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: -výstupná vizuálna kontrola konečného výrobku podľa pracovného postupu -kontrola chýb skleného obalu (škrabance, nekvalitná potlač, bubliny) -rozmerová kontrola výrobkov -pri práci je potrebná jemná motorika - práca s menšími výrobkami... (5 €/hod)

IT recruiter/recruiterka - Bratislava
2019-11-21 - Trenkwalder, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: vyhľadávanie kandidátov vhodných na obsadzované pracovné pozície samostatné vedenie konkrétnych projektov inzercia pracovných ponúk realizácia výberových pohovorov komunikácia s klientmi práca v informačnom systéme úzka spolupráca...

Koordinátor pre Privátne bankovníctvo - Bratislava
2019-11-21 - Tatra banka - jobangels.co
• Zaujímavá pracovná príležitosť pre študenta/ku so záujmom o finančné trhy, bankové produkty a služby pre privátnych klientov. • Pracovná náplň koordinátora je prevažne prijímanie a vyriešenie telefonických požiadaviek klientov, preberanie odkazov a realizácia pridelených ...

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.