CzechSlovakEnglish
Create a new account

6437 jobs found.

.NET Developer - Bratislava
2019-05-21 - UNICORN - jobangels.co
- Hľadáme .NET vývojára, ktorý má chuť pracovať na zaujímavom projekte s najmodernejšími technológiami - Projekt realizujeme pre nášho klienta z oblasti finančného sektora - Cieľom projektu je výmena frontendu existujúceho systému pre podporu obchodných procesov - Súčasťou pracovnej...

Integračný špecialista - Bratislava
2019-05-21 - O2 Slovakia - jobangels.co
Aká bude Tvoja rola v tíme? Rada/rád programuješ a máš odvahu postaviť sa do centra IT systémov slúžiacich našim viac ako 2 miliónom zákazníkov? Počul/a si už slová Java, SOAP či REST a nezľaknete sa ani keď niekto povie

Senior Web Developer - Bratislava
2019-05-22 - JobAngels - jobangels.co
Máš skúsenosti s tvorbou webu, táto práca ťa baví a chceš sa v danej oblasti rozvíjať? Do JobAngels hľadáme nového Senior Web Developera a radi by sme Ťa stretli. Nechceme Ťa lákať na kafé, či ovocíčko (ktoré máme) ani na kalčetko v zasadačke (ktoré nemáme). Myslíme si, že... (1500 - 2500 €)

Referent reportingu - BI - Bratislava
2019-05-21 - Volkswagen Group Services, s.r.o. - jobangels.co
Samostatné spracovanie úloh: ● vyvolanie existujúcich BI reportov, ● modifikácia existujúcich BI reportov podľa požiadaviek zákazníka, ● vypracovanie BI reportov a BI analýz podľa požiadaviek zákazníka, ● vypracovanie požiadaviek na dáta z dátového skladu pre obstará... (1101 - 1450 €)

Zodpovedný farmaceut - Bratislava
2019-05-22 - Dr.Max - jobangels.co
riadenie práce zamestnancov vo zverenej lekárni, podpora tímovej spolupráce organizačné zaistenie a odborný dohľad nad prevádzkou lekárne vytváranie priaznivých podmienok na zvyšovanie odbornej úrovne zamestnancov, podpora ich odborného rastu vydávanie liekov na lekársky predpis... (1400 - 1800 €)

Aplikačný inžinier - Bratislava
2019-05-20 - HMH, s.r.o. - jobangels.co
Aplikačný inžinier prepája vývoj našich systémov a zariadení s praxou. Za týmto účelom zastáva tieto role: Analytik - analyzuje a odovzdáva informácie o konkrétnych rušňoch a ich špecifikách kolegom z vývoja ako nepostrádateľný vstup pre vývoj Tvorca - určuje koncepciu zasadenia... (1600 - 2300 €)

Obchodný zástupca - Bratislava
2019-05-06 - JOSO, s.r.o. - top-prace.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Akvizičná činnosť - v oblasti reklamy, reklamných predmetov, polygrafickej činnosti ( kalendárov, diárov, novoročných pozdravov a pod.) , podpora predaja a pod ... Požiadavky na uchádzača Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaní... (520 €)

BI Developer - Bratislava
2019-05-22 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Do you have experience with development of BI systems? Do you prefer project type of work and opportunity to meet with interesting companies and technologies. If is your answer yes, just send us your CV. The team collaborates on a unique project of a unified solution in ... (1800 €)

Data Analyst - Bratislava
2019-05-22 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
We are looking for experience Data Analyst, with opportunity for join international company and enjoy various projects. Are you one of them? If you have background from financials of insurance do not hesitate and send me you CV. Your team will collaborates on a unique project... (2000 €)

Information Architect - Bratislava
2019-05-22 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky. Vašou úlohou bude: -Nadstavovať a udržiavať dátové štandardy v rámci spoločnosti -Poskytovať poradenstvo a konzultácie ohľadom inovácií v oblasti dá... (2000 - 2500 €)

.NET Developer - Bratislava
2019-05-22 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Hľadáš novú priležitosť pre .NET Developera a preferuješe slovenské projekty z bankovej oblasti? Práve hľadáme nového člena do tímu, ktorý pracuje na vývoji modulov pre existujúci intranetový portál. Taktiež sa budeš venovať vývoju úplne novej servisne orientovanej architekt... (1700 €)

UX Designer - Bratislava
2019-05-22 - Itera Slovakia - jobangels.co
Itera’s office in Bratislava is looking for a UX/Service Designer who will work for one of the biggest financial institutions in Norway with strong focus on digitalization and customer experience. You will be part of a fully collocated technical delivery team and will communicate... (1700 - 2800 €)

IAM Špecialista - Bratislava
2019-05-22 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Usilujete sa o profesionálnu sebarealizáciu a zároveň chcete prispieť ku zmenám v jednej z najvýznamnejších medzinárodných spoločností? Vašou úlohou bude: -Budete sa podieľať na integrácii nových systémov a riešení a taktiež podporovať konsolidáciu súčasného IAM landscapu... (2000 - 2500 €)

Koordinátor projektov - Bratislava III
2019-05-22 - HRcomm - jobangels.co
• realizácia marketingovej a komunikačnej politiky HRcomm • zodpovednosť za obsah a aktuálnosť informácií o HRcomm na sociálnych sieťach (Facebook, LindkedIn, Instagram), • príprava pozvánok a komunikácie na HRcomm a partnerské podujatia • zodpovednosť za dizajn, nápl... (1200 €)

Office asistent - Bratislava
2019-05-05 - Doctorseyes SK, s.r.o. - top-prace.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Sme tím mladých ľudí s chuťou pracovať a učiť sa nové veci, fandíme moderným technológiám, s ktorými aj pracujeme. Čo požadujeme: Každodenná starostlivosť o zákazníka Telefonická a emailová komunikácia s odberateľmi aj dodávate... (750 €)

ONLINE PORADCA - Bratislava
2019-05-21 - Generali Poisťovňa, a.s. - jobangels.co
Chceš každý deň chodiť s úsmevom do práce? Zažiť priateľskú atmosféru, ktorá prácu mení na miesto, kde ťa to baví? U nás k tomu prihodíme ešte moderné digitálne prostredie, skvelé produkty a možnosť vďaka nim pomôcť zvýšiť kvalitu života našich klientov a ich rodín. Čo Ťa ...

PROCESNÝ KONTROLÓR - Bratislava
2019-05-21 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Interné procesy v oblasti správy aktív, finančných trhov, HR a ďalších súčastí biznisu slúžia na to, aby spoločnosť fungovala ako hodinky. Tieto hodinky však treba udržiavať funkčné, a preto hľadáme človeka, ktorý bude kontrolovať a analyzovať ich správne a efektívne (1250 - 1600 €)

HR Assistant - Bratislava
2019-05-21 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Keď som pred viac ako rokom a pol končil vysokú školu, netušil som čo chcem v živote robiť. Nemal som jasnú predstavu svojho „dreamjob-u“. Jedno som ale vedel naisto, a to, že budúca práca ma musí baviť a nesmie byť monotónna. Ako absolvent EUBA som nemal žiadne skúsenosti v... (800 - 1000 €)

Skladník s VZV - Bratislava
2019-05-21 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Do medzinárodnej logistickej spoločnosti hľadáme šikovných skladníkov na manipulácie, zaskladňovanie a vyskladňovanie káblov pre telekomunikačného giganta. Náplň práce: * Pomocné manipulačné práce v sklade * Obsluha a kontrola strojov pri natáčaní kábla * Zaskladňovanie... (850 €)

FINANČNÝ MATEMATIK - Bratislava
2019-05-21 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Máš skúsenosť ako analytik zo sveta financií alebo priamo s aktuárstvom? Tak naštartuj svoju kariéru v novo vytvorenom tíme odborníkov z oblasti poisťovníctva! Na tejto technicky a dátovo orientovanej pozícií budeš mať možnosť analyzovať poistné riziká klientov. Myslíš si... (1250 - 1500 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.