CzechSlovakEnglish
Create a new account

6216 jobs found.

Asistent - Bratislava - Karlova Ves
2019-11-21 - vkDent s. r. o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - Odborne záznamy do fyzickej karty pacienta - čo sa robilo, na ktorom zube a na ktorých ploškach bez toho aby to ošetrujúci lekár musel diktovať - viest kompletnú dokumentáciu jednotlivých pacientov (zákrokov a výkonov) ... (900 €)

Murár - Bratislava - Ružinov
2019-11-21 - VGS-sk,s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Stavebné práce a murárske práce Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa zdravotne postihnutého Ponúkané výhody + zabezpečenie ... (540 €)

Železiar - Bratislava
2019-11-20 - Lkpartner - jooble
Sme stavebná firma s dlhoročnými skúsenosťami a hľadáme pracovníkov na TPP na pozíciu Železiar (Slovensko). Výhody: ~výhodné platové podmienky - dohodou od 8€-18€ ~pracovné podmienky zabezpečené - cesta/ubytovanie ~možnosť dlhodobej a stabilnej práce (8 - 18 €/hod)

Montážnik - Bratislava
2019-11-19 - Edymax Personal Management - jooble
Požiadavky na zamestnanca: Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním základné vzdelanie stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie vysokoškolské I. stupňa Pozícia je vhodná pre absolventa Áno Osobnostné predpoklady... (778 - 900 €)

Obkladač - Bratislava
2019-11-21 - PERGAMI GROUP, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - Pokladanie dlažieb, podláh a mozaík v interiérových a exteriérových priestoroch. - Výstavba, prerábanie, obkladanie a zatepľovanie rodinných domov, bytoviek a častí domov (komínov, priečok, fasád). - Rezanie a skracovanie... (600 €)

Upratovačka - Bratislava
2019-11-21 - Andulka services s.r.o. - ponuky.sk
Náplň práce Hľadám upratovačku na pravidelné upratovanie chodieb v bytových domoch (panelák, činžiak. Možnosť práce v rámci celej Bratislavy. Pravidelné a dlhodobé upratovanie konkrétnych vchodov, ktoré dostanete na starosť. Dlhodobosť - ponúkame dlhodobú spoluprácu... (700 - 800 €)

Opatrovateľka - Malacky
2019-11-20 - SENIOR - geriatrické centrum n.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Poskytovanie odbornej opatrovateľskej starostlivosti a pomoci klientom: - pomáhať pri osobnej hygiene klienta, pri obliekaní a stravovaní - pomáhať v oblasti mobility a motoriky - pomáhať v oblasti základných sociálnych... (520 €)

Knihár - Bratislava - Karlova Ves
2019-11-20 - Centrum spoločných činností Slovenskej akadémie vied - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce odborná knihárska práca na knižných väzbách na ručných alebo automatických strojoch, obsluha a nastavenie knihárskych strojov (falcovačka, ryhovačka, zavesovačka, drôtošička, rezačka, doskovačka, niťošička) ... (560 €)

Maliar - Bratislava - Ružinov
2019-11-20 - ELINSS, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce maliarske natieračské práce, rekonštrukcie, fasáda, oprava omietok po rekonštrukcii Ponúkané výhody hradené ubytovanie mimo Žiliny ... (6 €/hod)

Železiar - Bratislava - Nové Mesto
2019-11-20 - PA-RO, spol. s r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce viazanie armatúr Ponúkané výhody + hradené ubytovanie + zabezpečenie ubytovania ... (800 €)

Murár - Bratislava - Rača
2019-11-20 - EURO-BUILDING, a.s. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Vykonávanie stavebnej a rekonštrukčnej činnosti pri murárskych, betonárskych, železiarskych, tesárskych, maliarskych, zatepľovacích a montážnych prácach, čistenie pracovných priestorov a zariadení, transport a roznos materi... (5,5 €/hod)

Kuchar - Bratislava - Petržalka
2019-11-20 - BEER group.Sk, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce vyroba jedal Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Ponúkané výhody + hradené ubytovanie ... (630 €)

Práca na pokladni - Bratislava
2019-11-20 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - pracovne-ponuky.eu
Informácie o ponuke Práca na pokladni

Strojník - Bratislava - Nové Mesto
2019-11-20 - KAHOSTAV, spol. s r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Baranenie štetovníc - obsluha baranidla Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Ponúkané výhody - stravné lístky, odmeny mesačné,... (800 €)

Železiar - Rovinka, Bratislavský kraj
2019-11-20 - JHS SLOVAKIA, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Ponúkané výhody + hradené ubytovanie + zabezpečenie ubytovania Požiadavky na zamestnanca Požadované vzdelanie Základné vzdelanie (550 €)

Stolár - Bratislava - Petržalka
2019-11-20 - Ekonomická univerzita v Bratislave - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce náročné údržbárske práce na strojných zariadeniach (hobľovanie, pilovanie, vŕtanie, čapovanie), zabezpečuje bezporuchovú prevádzku objektov univerzity, odstraňovanie závad ... (580 €)

Izolatér - Bratislava - Dúbravka
2019-11-20 - EURO-BUILDING, a.s. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Zatepľovacie práce na fasáde: lepenie izolantu, kotvenie tanierovými hmoždinkami, osádzanie soklových, rohových, okenných dilatačných a odkvapových líšt, stierkovanie sieťky v povinnosti v zmysle STN, penetrácia podkladu a ... (5,5 €/hod)

Pokladník - Bratislava - Ružinov
2019-11-20 - Stredná odborná škola, Svätoplukova 2, 821 08, Bratislava - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Kumulovaná pozícia pokladníčka/správa majetku, vedenie pokladne, vklady a výbery v banke, výdaj a evidencia stravných lístkov, vystavovanie a evidencia objednávok. Pružná pracovná doba, dobrý kolektív, obedy v školskej jedá... (700 €)

Kuchár - Bratislava - Nové Mesto
2019-11-20 - NOVÁ DOBA, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Príprava hotových jedál, šalátov, raňajok. Pracovné podmienky Pracovný čas: od 6:30 do 16... (600 €)

Kuchár - Bratislava - Petržalka
2019-11-20 - PAIR, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Varenie jedál: vietnamskej, čínskej, japonskej, thajskej kuchyne. Pracovné podmienky Pracovný čas: od 10:00 ... (650 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.