CzechSlovakEnglish
Create a new account

14523 jobs found.

Obchodní Manažer Pro Německo - Praha
2019-08-15 - Grafton Recruitment s.r.o. - jenprace.cz
...příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti a zašlete nám své CV! Aktuálně hledáme vhodného uchazeče na pozici : OBCHODNÍ MANAŽER PRO NĚMECKO Pracovní náplň: -plnění obchodních cílů -péče o novou i stávající klientelu -osobní návštěvy klientů v SRN -sledování...

IT Manažer - Tvrdonice, Jihomoravský kraj
2019-07-26 - PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. - profesia.cz
...je renomovaným výrobcem polotovarů aplikovaných v různých oblastech potravinářského průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici IT manažer. Náplň práce: Organizace vzniku IT oddělení Podílení se na formulaci a implementaci IT strategie Stanovení a realizace...

Manažer projektant/stavař - Brno
2019-08-05 - Unipark - profesia.cz
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti - Manažerské vedení týmu 5-8 projektantů - Plánování, organizace a finanční řízení všech projekčních zakázek - Motivace týmu k výkonům - Aktivní vytváření pracovní pohody - Navrhování ... (35000 - 55000 Kč)

Provozní manažer - Bezpečnost - Plzeň
2019-08-17 - Falcon security, s.r.o. - hitprace.cz
Informace Falcon security, s.r.o. přijme provozního manažera do Plzeňského kraje. Náplň práce: Zodpovědnost za chod zakázek. Zajištění personální agendy objektů. Odpovědnost za školení a rozvoj týmu. Aktivní spolupráce a komunikace se zákazníkem. V případě...

Manažer/ka provozní jednotky ve výcviku - Praha
2019-07-30 - Tesco Stores ČR a.s. - profesia.cz
...standard služeb zákazníkům rozvíjet, motivovat a řídit výkonnost členů týmu vybírat a školit nové kolegy na oddělení řídit skladové zásoby, prezentovat zboží zaměřovat se na prevenci krádeží a ztrát zajišťovat dodržování pravidel bezpečnosti a ochrany... (30000 - 33000 Kč)

MANAŽER VÝROBY - Praha
2019-08-03 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
POPIS POZICE: Pohybujete se ve výrobě a myslíte si, že je čas na změnu? Chtěli byste se zaměstnat v příjemné, středně velké výrobní firmě, kde jsou otevření změnám a pro kterou nebudete jenom dalším řadovým zaměstnancem? Tohle je příležitost pro Vás! Hledáme šikovného... (80000 - 100000 Kč)

PROJEKTOVÁ MANAŽERKA/ PROJEKTOVÝ MANAŽER - Jičín
2019-08-17 - Ing. et Bc. Lenka Štichauerová - hitprace.cz
PROJEKTOVÁ MANAŽERKA/ PROJEKTOVÝ MANAŽER V případě zájmu zašlete životopis na ****@*****.***, do předmětu e-mailu uveďte (30000 Kč)

OBCHODNÍ MANAŽER PRO NĚMECKO - Tachov, Plzeňský kraj
2019-08-17 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
...příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti a zašlete nám své CV! Aktuálně hledáme vhodného uchazeče na pozici : OBCHODNÍ MANAŽER PRO NĚMECKO Pracovní náplň: -plnění obchodních cílů -péče o novou i stávající klientelu -osobní návštěvy klientů v SRN -sledování... (50000 - 70000 Kč)

Finanční manažer/ka - Praha
2019-08-15 - Manuvia a.s. - spravnykrok.cz
...Čeká Vás skvělé finanční ohodnocení, komfortní příjemné kanceláře, zajímavé benefity a přátelský tým! Hledáme finanční manažery a manažerky se zkušenostmi z developerských společností, kteří mají zájem najít práci v mezinárodní stabilní společnosti se zajímavými... (120000 Kč)

Obchodní manažer/ka - Mohelnice, Olomoucký kraj
2019-08-19 - SEMIN CZ a.s. - hitprace.cz
Požadované dovednosti: Práce s PC - internet a elektronická pošta Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), textový editor (Word). Poznámka k volnému místu: Pozice obchodního manažera představuje péči o stávající i nové zákazníky na Českém trhu. Vyhotovování podkladů, vyřizování... (25000 - 50000 Kč)

Projektový manažer pro automotive - Kolín
2019-08-15 - ManpowerGroup s.r.o. - flek.cz
Co Vás čeká? - koordinace projektů na oddělení strojů - koordinace instalačních a relokačních prací - hledání nových dodavatelů a vyjednávání podmínek smluv - koordinace práce dodavatelů a subdodavatelů - realizace projektů souvisejících s technologií a výrobou...

Projektový manažer pro automotive - Kolín
2019-08-07 - ManpowerGroup s.r.o. - jenprace.cz
Do mezinárodní společnosti se zaměřením na logistiku se hledá nový parťák na pozici Projektového manažera pro strojní oddělení. Místo výkonu práce: Kolín – Ovčáry Popis pozice: Co Vás čeká? - koordinace projektů na oddělení strojů – koordinace instalačních a ...

FINANČNÍ MANAŽER - Liberec
2019-08-05 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
...nám svůj životopis! Vaší náplní práce bude: * celková zodpovědnost za finanční řízení závodu; * úzká spolupráce s generálním manažerem; * provádění controllingu; * participace na podnikovém plánování a rozpočtování; * investiční rozhodování a kalkulace; * vedení... (65000 - 95000 Kč)

Manažer/ka účetního týmu (Ref. č.: A5066) - Brno
2019-08-16 - HOFMANN WIZARD s.r.o. - profesia.cz
...Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti A jak to bude vypadat? - operativně řídíte tým, který se skládá z několika juniorních a seniorních účetních - podílíte se na účtování, zejména zodpovědost za měsíční uzávěrky, DPH a kontrola...

Manažer zakázek - Mladá Boleslav
2019-07-30 - MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav - hitprace.cz
Náplň práce: hledání a rozvoj nových obch. příležitostí, získávání nových zakázek a hlídání si stálých zakázek, jak plán pracovní tak také finanční, tvorba prezentací nabídek, kalkulací, vedení a administrativní zpracování nabídek Požadujeme: SŠ/VŠ tech. směru, znalost... (35000 - 50000 Kč)

Projektový manažer v textilním průmyslu - Karlovarský kraj
2019-08-18 - ManpowerGroup s.r.o. - profesia.cz
Popis pozice • Zodpovědnost za vedení interních projektů • Koordinace členů týmu • Stanovení projektového plánu včetně plánování a zajištění zdrojů pro realizaci projektu • Odpovědnost za připravenost projektů a včasné spuštění dle dohodnutých plánů a strategie...

OBCHODNÍ MANAŽER V IT - Třebíč
2019-08-17 - NOVÝ START, personální agentura s.r.o. - hitprace.cz
...určitou kreativitu při hledání nových klientů Jednat s klienty face-to-face nebo online (Webex) Prezentovat inovativní software manažerům firem z oblasti sériové výroby Vyjednávat podmínky a uzavírat kontrakty CO VÁM FIRMA NABÍZÍ? Motivující finanční podmínky (fix...

Manažer pobočky - Jihlava
2019-08-10 - TURBO PIZZA, s.r.o. - jenprace.cz
Nová pobočka TURBO PIZZY skládá svůj nový tým. Co vás jako Manažera v práci čeká? Vedení celého týmu dohled nad provozem, který musí skvěle fungovat zodpovědnost za kvalitu našich produktů a služeb organizace a motivace týmu - chceme být nejlepší ve městě školení nových... (37000 Kč)

Projektový manažer/manažerka - Olomouc
2019-08-17 - OTSUKA BRANO s.r.o. - hitprace.cz
...Brano, s.r.o. vyrábějící komponenty pro automobilový průmysl se sídlem v Olomouci hledá kolegu/kolegyni na pracovní pozici Projektový manažer/manažerka. Pracovní náplň: - komunikace se stávajícími zákazníky, vyhledávání nových zákazníků, kompletní péče o zákazníka,... (30000 - 40000 Kč)

Projektová manažerka / projektový manažer - Mladá Boleslav
2019-08-17 - Ing. et Bc. Lenka Štichauerová - hitprace.cz
...pracovní nasazení, schopnost samostatné práce, dobré organizační a komunikační schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, schopnost dotahovat věci do konce. V případě zájmu zašlete životopis na ****@*****.***, do předmětu e-mailu uveďte (30000 Kč)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.