CzechSlovakEnglish
Create a new account

12076 jobs found.

MANAŽER / MANAŽERKA SERVISU A ZÁKAZNICKÝCH SLUŽEB - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2019-06-20 - Farmet a.s. - hitprace.cz
...technologické problémy - komunikovat a konzultovat s ostatními útvary; organizovat prodej náhradních dílů; spoluzodpovídat za optimální stav skladu; navrhovat strategie práce se stávajícími zákazníky; spolupracovat na tvorbě interních dokladů a směrnic; aktivně spolupracovat s... (33000 Kč)

Manažer zahraničního obchodu - Plzeň
2019-06-04 - Beryko s.r.o. - hitprace.cz
Náplň práce: - každodenní komunikace s dodavatelem v Číně - organizace logistiky v Hongkongu - evidence skladových zásob - zajišťování certifikací - komunikace s Aftersales Požadujeme: - anglický jazyk slovem a písmem - čínský jazyk slovem i písmem - zkušenost se zahraničním... (44256 Kč)

Manažer logistiky - Administrativa - Plzeňský kraj
2019-05-25 - Adecco spol. s r.o. - hitprace.cz
...dodavatelů - Podíl na strategickém rozhodování, monitoring kpi oddělení logistiky - Zodpovědnost za inventarizaci a optimální výši skladových zásob - Tvorba a optimalizace logistických konceptů, odpovědnost za logistické toky - Tvorba příslušné dokumentace v rámci...

Manažer pobočky - Jihlava
2019-05-22 - VČERA, DNES A ZÍTRA s.r.o. - avizo.cz
Nová pobočka TURBO PIZZY skládá svůj nový tým. Co vás jako Manažera v práci čeká? Vedení celého týmudohled nad provozem, který musí skvěle fungovatzodpovědnost za kvalitu našich produktů a služeborganizace a motivace týmu-chceme být nejlepší ve městěškolení nových zaměstnanců...

OBCHODNÍ MANAŽER/KA DIVIZE FOOD - Otice, Moravskoslezský kraj
2019-06-15 - SEMIX PLUSO, spol. s r.o. - hitprace.cz
...obchodní jednání, příprava a realizace obchodních smluv, podmínek prodeje a plateb, zajišťování obchodních plnění, spolupráce se skladovým a výrobním úsekem, potřebná obchodní administrativa a reporting vedení společnosti, plánování, příprava, realizace účasti na odborných... (30000 - 40000 Kč)

Produktový manažer - správa katalogu e-shopu - Plzeň
2019-06-28 - lan-shop.cz s.r.o. - hitprace.cz
Produktový manažer/ka správa sortimentu výpočetní techniky. Zpracování popisů zboží pro e-shop + výpomoc sklad. SŠ vzdělání, zájem o HW a SW počítačů, pasivně AJ. Pečlivost, dobré reference. Příjemné prac. prostředí, pracoviště v centru Plzně. Stravenky. Prac. životopis... (14000 - 16000 Kč)

Asistent a manažer logistiky - Administrativa - Nové Město nad Metují, Královéhradecký kraj
2019-07-12 - Mondelēz International - hitprace.cz
- veškerá činnost skladu, vedení průběžných stavů materiálu, včetně inventury skladu - používání OOPP a dodržování pravidel BOZP, PO a ochrany životního prostředí na svěřeném úseku - dodržování směrnic SMQE týkajících se svěřeného úseku - optimalizace procesů skladování...

Manažer směny okr. Kolín, Nymburk - Výroba a provoz - Nymburk, Středočeský kraj
2019-07-13 - Advantage Consulting, s.r.o. - Praha - hitprace.cz
* koordinace a řízení každodenní činnosti na směně * vedení a hodnocení týmu pracovníků (cca 50-60 lidí) * zodpovědnost za skladové hospodářství, plnění plánů * dohlížení nad dodržováním bezpečnosti práce * naskladňování náhradních dílů * zadávání a analýza dat v systému...

Produkový Manažer HECHT - Mukařov, okres Praha-východ, Středočeský kraj
2019-07-10 - HECHT MOTORS s.r.o. - proudly.cz
...produktem v následující sezóně. Co budete dělat jako Produktový Manažer? Komunikovat se zahraničními dodavateli na každodenní bázi......Zajišťovat dovoz z různých teritorií světa Řídit optimální skladové zásoby Zpracovávat potřebnou administrativní agendu...

Manažer směny okr. Kolín, Nymburk - Výroba a provoz - Středočeský kraj
2019-07-12 - Advantage Consulting, s.r.o. - hitprace.cz
...práce koordinace a řízení každodenní činnosti na směně vedení a hodnocení týmu pracovníků (cca 50-60 lidí) zodpovědnost za skladové hospodářství, plnění plánů dohlížení nad dodržováním bezpečnosti práce naskladňování náhradních dílů zadávání a analýza... (37000 - 47000 Kč)

Produktový manažer - Nákupčí - pro sortiment sanity. - Obchod a prodej - Praha
2019-07-05 - UBC s.r.o. - hitprace.cz
...•Sledování cen a sortimentu konkurence, •Vedení statistik prodeje, •Výběr a návrhy nového zboží, •Objednávání zboží dle skladových zásob a statistik prodeje, •Zajišťování dopravy zboží od dodavatelů, •Řešení reklamací s dodavateli, •Podpora prodeje, •Práce... (25000 - 33000 Kč)

Manažer/ka vzdělávacích projektů - Ostrava
2019-04-10 - Středisko vzdělávání s.r.o. - hitprace.cz
...SŠ a další vzdělávání pro pracovníky v sociálních službách Naší hlavní předností je kvalita a odbornost lektorského týmu, který se skládá z univerzitních lektorů, profesorů a odborníků z praxe. Naší snahou je, aby kurzy a semináře byly nejen edukativní, ale také zábavné... (19000 Kč)

OBCHODNÍ A RŮSTOVÝ/Á MANAŽER/KA - Liberec
2019-05-17 - Europe Dimlaj Investments s.r.o. - hitprace.cz
Požadavky: manažerské schopnosti, zkušenost s řízením dodavatelského řetězce a skladů, strategické plánování, vývoj produktů, správa prodejních kanálů, výborná znalost Microsoft Word a Excel, minimálně 7 let zkušeností na arabských trzích a 3 roky v Spojených Arab. Emirátech... (17970 Kč)

Manažer/ka skladu | Hi-tech v Brně! - Jihomoravský kraj
2019-05-27 - Talentica - talentica.cz
...podílet na udržování velikosti zásob spolupracovat budete s různými odděleními napříč firmou (například s nákupem, plánovači, skladníky atd.) zodpovídat budete také za pravidelné inventury Co byste měl/a splňovat? SŠ/VŠ vzdělání praxe v logistice nebo v oddělení... (35000 - 45000 Kč)

Manažer výroby - Chrudim
2019-06-19 - Vratné lahve s.r.o. - spravnykrok.cz
...zaměstnanci), plánování procesů dle objednávek odběratelů, organizace směn zaměstnanců, kontrola kvality ve výrobě, drobná administrativa a skladová evidence. Práce zahrnuje také zvedání těžších břemen, zajištění logistiky (převoz zboží mezi sklady, příjem a výdej zboží).... (19000 Kč)

Manažer v tréninku oblast Olomoucko - Olomouc
2019-07-15 - Tesco - vimvic.cz
...BUDE VAŠE ROLE U NÁS? Budete se trénovat po dobu 3–6 měsíců na manažer/ku týmu a postupně přebírat zodpovědnost za: udržování a......vybírání a školení nových zaměstnanců na oddělení řízení skladových zásob, prezentaci zboží dosahování plánovaných provozních cílů... (25000 Kč)

Obchodní manažer v oblasti potravin - Hostivař, Praha
2019-07-16 - Business Marketing & Consulting s.r.o. - superkariera.cz
...potravin doplňuje výběr alkoholických i nealkoholických nápojů a velká nabídka sladkostí pro malé i velké. Máme své vlastní zázemí, sklady, auta na rozvoz. Primamixmarket neustále expanduje po ČR a proto stále rozšiřujeme náš profesionální tým. Vybíráme si kandidáty,... (20000 - 40000 Kč)

Produktový/á manažer/ka. - Plzeň-město
2019-07-16 - lan-shop.cz s.r.o. - volnamista.cz
Pracoviště: Plachého 866/17, Jižní Předměstí, Plzeň 1. Náplň práce: správa katalogu pro e-shop, zpracování popisů zboží + výpomoc sklad. Požadujeme SŠ vzdělání, zájem o počítače a elektroniku, základy AJ. Pečlivost, dobré reference. Možnost pružné pracovní doby. Vhodné...

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.