CzechSlovakEnglish
Create a new account

10314 jobs found.

PHP programátor - Bolatice, Moravskoslezský kraj
2019-10-03 - Stoklasa textilní galanterie s.r.o. - jobstack.it
Stoklasa textilní galanterie s.r.o., jsme velkoobchod a maloobchod, stabilní a expandující společnost s dlouholetou tradicí vývoj a údržba e-shopu určování technologického směru analýza řešení a návrh realizace Jaké jsou u nás benefity? ~ stravenky/obědy...

Koksař s nástupem IHNED! Skvělá příležitost! - Ostrava
2019-10-11 - Manpower - manpower.cz
Máte zkušenosti z oblasti těžkého průmyslu, nebo chuť je získat? Hledáte stabilitu a zázemí silné společnosti? Nebojíte se práce, ale očekáváte za ni adekvátní ohodnocení? Zašlete nám svůj životopis a začněte pracovat co nejdříve! Znáte někoho, kdo by mohl mít o tuto... (154 - 166 Kč/hod)

Lektor kroužků, - Karviná
2019-10-03 - Veselá věda z. ú. - www.fajn-brigady.cz
Informace Máte v sobě touhu objevovat? Vztah k přírodním vědám a těší Vás práce s dětmi? Jste zodpovědní a pečliví? Staňte se lektorem Veselé vědy! Na školách po celé republice pořádáme kroužky s vědeckou tématikou pro děti z 1. až 5. třídy. Naším posláním je... (250 Kč/hod)

SKLADNÍK (Karviná) - Ostrava
2019-10-02 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Máte pracovní zkušenosti ze skladu a hledáte práci v pohybu, kde se nebudete nudit? * vychystávání materiálu a zboží pro výrobu * manipulační práce * rozvoz materiálu po halách * nakládka výrobků a příprava na expedici * práce na PC, se čtečkou * třísměnný provoz... (18000 - 23000 Kč)

STROJNÍK - SEŘIZOVAČ - Ostrava
2019-10-02 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Máš zkušenosti z operátorské pozice, ale chceš se profesně posunout? Chceš získat nové zkušenosti a máš chuť se naučit něco nového? Do stabilní a prověřené výrobní firmy hledáme nové kolegy na pozici STROJNÍK - SEŘIZOVAČ. Náplň práce: * 3 směnný provoz * Seřizování... (25000 - 28000 Kč)

ELEKTROÚDRŽBÁŘ (KARVINÁ) - Ostrava
2019-10-02 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Máte pracovní zkušenosti z výrobní společnosti jako elektroúdržbář výrobního zařízení a strojů a máte platnou vyhlášku 50? Nebo jste elektroúdržbář junior, učenlivý a bystrý, který sice nemá v elektroúdržbě tak velkou praxi, ale je ochoten se mnohému naučit? Pak hledáme... (26800 - 30000 Kč)

Grafik Junior - Ostrava
2019-10-01 - WCA Holding a.s. - startupjobs.cz
Investiční společnost WCA Holding a.s. hledá do svého týmu zapáleného Grafika juniora. Náplň práce: Infografika, foto a video obsah pro sociální sítě naší společnosti Tvorba jednoduchých videí, bannerů a gifů design marketingových a propagačních tiskovin...

IT SPECIALISTA - Ostrava
2019-10-01 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
IT? Mezinárodní výrobní společnost? Využití angličtiny? Příjemné pracovní prostředí? Zajímavé benefity? Na všechny tyto otázky zní odpověď: (40000 Kč)

SAP SPECIALIST - Ostrava
2019-09-30 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Do našeho SAP týmu hledáme dalšího člena!!! Důležitá je předchozí zkušenost v oblasti SAP - modul PM. Můžeš se těšit na řadu benefitů a neformální severskou kulturu. Náplň práce: * Údržba a vývoj aplikací * Konfigurace aplikací a správa kmenových dat * SAP projekty...

Svářeč CO2 - Hrabová, Moravskoslezský kraj
2019-10-04 - Workado, s.r.o. - profesia.cz
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti Svářečské práce, nastavování svářečských parametrů dle technologické dokumentace, korekce svařování. 3 směnný provoz. Zaměstnanecké výhody, benefity motivující finanční ohodnocení stabilizační... (24000 - 26000 Kč)

Hlavní účerní - Ostrava
2019-10-01 - PLATAN Prestigio, s.r.o. - profesia.cz
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti Náplň práce:  Evidence a účtování došlých faktur a jejich rozkont v účetním programu (kontrola náležitostí faktur, doplnění příjemek, zakázek, popř. dalších náležitostí).  Evidence a ...

Kontrolor kvality - Nošovice, Moravskoslezský kraj
2019-10-01 - Dream Hill Global Automotive s.r.o. - profesia.cz
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti kontrola dílu v automobilovém prumyslu, zaznamenávní udaju pro dodavatele, třízměnný provoz Informace o mzdě proplacení cestovních nákladú, stravenky Zaměstnanecké výhody, benefity stravenky... (20000 - 22000 Kč)

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA - Ostrava
2019-10-14 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Pro zavedenou poradenskou společnost hledáme posilu do týmu - ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KU! Jsme dynamická společnost zaměřena na oblast práva, daní, poradenství. Sídlíme v srdci Prahy, ale také ve Zlíně! Pokud nyní hledáte své místo na trhu práce a hovoříte anglicky... (30000 - 40000 Kč)

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA - Ostrava
2019-10-14 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Advokátní koncipienti pozor! Rozšiřujeme tým a hledáme rovnocenné partnery pro naši pobočku v srdci města. Jsme dynamický tým pracující pro mezinárodní klientelu. Přidejte se mezi nás! Náplň práce: * zastupování a obhajoba klientů před soudy a jinými orgány * spolupráce...

MANAŽER KVALITY - GLOBÁLNÍ POZICE - Ostrava
2019-10-14 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Zkušení manažeři kvality čtěte níže! Hledáme toho z Vás, který má oblast kvaltiy v malíku a rád by ze svých zkušeností vytěžil maximum.

ZKUŠENÁ ÚČETNÍ s AJ - Ostrava
2019-10-14 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Baví Vás práce s čísly a libujete si v účetnictví? Chcete spojit své zkušenosti s významnou mezinárodní společností, která posune vaši kariéru dále? Hledáme ZKUŠENOU ÚČETNÍ do velké mezinárodní společnosti, možná hledáme právě Vás! Právě teď hledáme vhodné kandidáty... (40000 - 50000 Kč)

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ VÝROBY - Ostrava
2019-10-14 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Rozjíždíme nový projekt a hledáme šikovné VEDOUCÍ ODDĚLENÍ VÝROBY. Pokud se domluvíte anglicky, jste přirozeným vůdcem a máte technický background, ozvěte se, posuneme Vaši kariéru dál na pozici VEDOUCÍHO ODDĚLENÍ VÝROBY! Vaší náplní práce bude: * povedete svěřený... (40000 - 50000 Kč)

Elektronik / PLC - Ostrava
2019-09-30 - Randstad s.r.o. - profesia.cz
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti provádění oprav a údržba vyhrazených elektrických a elektronických zařízení zajištění bezproblémového chodu výroby opravy strojů a diagnostika závad na řídících systémech programování a ...

MANAŽER VÝROBY - Ostrava
2019-09-26 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Jste zkušený MANAŽER VÝROBY v oblasti automotive a cítíte, že přišla ta pravá chvíle na změnu? Potřebujeme člověka se silným leadershipem a pokročilou angličtinou. Náplň práce: * zajištění plynulého a bezproblémového chodu výroby * vedení zaměstnanců * řešení operativních...

PROJEKTOVÝ MANAŽER - Ostrava
2019-09-26 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Máte zkušenosti s vedením projektů a hledáte novou výzvu? Hledáme nového kolegu na pozici projektového manažera do Mošnova, kousek od Ostravy. * prezentování společnosti a jejich produktů zákazníkům * služební cesty i do zahraničí * zavádění nových projektů * tvorba...

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.