ČeskySlovenskyAnglicky
Vytvořit nový účet

Zubný lekár s možnosťou prebratia praxe - Senec
2019-09-03 - L-Medical,s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: samostatne pracujúci zubný lekár/ka s praxou, prípadne aj absolvent Podmienky práce: Zamestnám do nadštandardne vybavenej zubnej praxe, 3 ambulancie (DH,OPG, RVG prístroj v každej ambulancii, strojová endodoncia, CAD-CAM systém) v Senci, zubného... (1000 - 3000 €)

Nalezeno 11680 pracovních pozic.

Zubný lekár s možnosťou prebratia praxe - Senec
2019-09-03 - L-Medical,s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: samostatne pracujúci zubný lekár/ka s praxou, prípadne aj absolvent Podmienky práce: Zamestnám do nadštandardne vybavenej......systém) v Senci, zubného lekára, lekárku aj absolventa s možnosťou postupného prevzatia praxe podľa dohody v blízkom čase. Ponú... (1000 - 3000 €)

Zubný lekár - Pezinok
2019-09-23 - ZWDent - jooble
Zamestnám zubného lekára s praxou i absolventa do dentálneho centra ZWdent v Pezinku. Venujem sa predovšetkým estetickej stomatológii a implantol......ždé kreslo má io rtg, strojová endo, digitalizácia protetiky, možnosť práce s mikroskopom). V centre máme 3 plne vybavené pracovn... (2500 - 4500 €)

Zubný lekár - Námestovo, Žilinský kraj
2019-08-13 - CS Tours, s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: aj absolvent bez praxe Podmienky práce: novo-zrekonštruovaná, moderná ambulancia s kompletným vybavením, vlastné kreslo, RVG röntgen, sestrička, dentálna hygienička. V blízkosti strediska je OPG. (1600 €)

Zubný lekár - Leopoldov, Trnavský kraj
2019-09-28 - BS DENT, s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: zubný lekár/ka, s praxou aj absolvent Podmienky práce:ponúkame prácu v príjemnom kolektíve, milí pacienti, variabiln......, RVG, ambulancia dentálnej hygieny, podpora vzdelávania, možnosť karierneho rastu, možnosť výberu špecializácie - protetika,... (1000 - 3000 €)

Zubný lekár - NsP Galanta - Galanta
2019-10-14 - Svet zdravia, a.s - jobangels.co
Očakávame - nového člena, ktorý bude vykonávať odbornú diagnostickú a liečebno-preventívnu činnosť v odbore stomatológia a protetika - zabezpečovať komplexnú a konziliárnu zdravotnú starostlivosť v súlade s koncepciou príslušného odboru - Podpora zvyšovania, prehlbovania ...

Zubný lekár - Lendak, Prešovský kraj
2019-09-29 - Dentema, s. r. o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: Prijímem zubnéhlo lekára, najlepšie s praxou. Pozícia je vhodná aj pre absolventov VŠ. Požadujeme dochvíľnosť, precíznos......ím, RVG RTG, strojová endodoncia. Pracovná činnosť:​ zubný lekár, komplexná stomatologická a stomatoprotetická starostlivos... (1500 €)

Zubný lekár (aj absolvent) - Piešťany
2019-10-14 - YacoubDent s.r.o. - jooble
...+ % z obratu, + stravné lístky Zamestnanecké výhody, benefity Zaškolenie samozrejmosťou, Dohľad a inštruktáž skúseného zubného lekára, 6 hod. Pracovný čas, Nadštandardné vybavenie ambulancie, Bezplatné ošetrenia Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním vysokoškolsk...

Zubný lekár, stomatológ - Piešťany
2019-09-26 - YacoubDent s.r.o. - jooble
...+ % z obratu, + stravné lístky Zamestnanecké výhody, benefity Zaškolenie samozrejmosťou, Dohľad a inštruktáž skúseného zubného lekára, 6 hod. Pracovný čas, Nadštandardné vybavenie ambulancie, Bezplatné ošetrenia Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním vysokoškolsk...

Zubný lekár - Zákamenné, Žilinský kraj
2019-10-12 - GDENT, s.r.o. - istp.sk
...mieste Náplň (druh) práce Práca zubného lekára.......kolektív, 6 skúsení stomatológovia, skutočné možnosti profesionálneho rastu, priateľské jednanie......vzdelanie druhého stupňa v odbore zubné lekárstvo Dĺžka praxe aspoň 3 roky... (624 €)

Zubný lekár - Námestovo, Žilinský kraj
2019-09-30 - GDENT, s.r.o. - istp.sk
...mieste Náplň (druh) práce Práca zubného lekára.......kolektív, 6 skúsení stomatológovia, skutočné možnosti profesionálneho rastu, priateľské jednanie......stupňa v odbore zubné lekárstvo Dĺžka praxe bez požiadavky na odbornú prax... (800 €)

Zubný lekár - Námestovo, Žilinský kraj
2019-10-01 - GDENT, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...Zdravotníctvo Náplň (druh) práce Práca zubného lekára. Pracovné miesto vhodné aj pre......kolektív, 6 skúsení stomatológovia, skutočné možnosti profesionálneho rastu, priateľské jednanie......stupňa v odbore zubné lekárstvo Dĺžka praxe aspoň 4 roky Zručnosti, schopnosti... (800 €)

Zubný lekár - Žilina
2019-10-04 - MENAMEL, s.r.o. - istp.sk
...Náplň (druh) práce Zamestnám zubného lekára do zubnej ambulancie v tichej vilovej štvrti......protetického návrhu až po odovzdanie práce. možnosť nácviku na fantóme. Pracovná doba od 8.......pacientov v rozsahu bežnej ambulantnej praxe, záchovná stomatológia, protetika, chirurgia... (700 €)

Zubný lekár - Bardejov
2019-09-23 - JANAJ s. r. o. - kariera.zoznam.sk
...podmienky Pracovný čas: od 7:30 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Všeobecne požadované znalosti: Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Požadované vzdelanie Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa Dĺžka praxe bez požiadavky na odbornú prax... (770 €)

Zubný lekár - Martin
2019-10-01 - MEDAM SK, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...absolventa Ponúkané výhody Základná mzda+% , príspevok na vzdelávanie, možnosť ubytovania, príjemný kolektív, nové priestory s vybavením, ďalš......školské vzdelanie druhého stupňa v odbore stomatológia Dĺžka praxe bez požiadavky na odbornú prax Zručnosti, schopnosti... (1200 €)

Zubný lekár - Bratislava - Ružinov
2019-09-23 - STOMAMED, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...2 Pracovná oblasť: Zdravotníctvo Náplň (druh) práce zubný lekár Ponúkané výhody V prípade osvedčenia sa, možnosť mzdového rastu a predĺženia doby trvania pracovného......Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa Dĺžka praxe aspoň 1 rok Zručnosti, schopnosti Všeobecn... (1500 €)

Zubný lekár - Senec
2019-10-08 - Smile SV s. r. o. - kariera.zoznam.sk
...zmeny: dvojzmenný pracovný režim Všeobecne požadované znalosti: Požadované vzdelanie Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa Dĺžka praxe bez požiadavky na odbornú prax Zručnosti, schopnosti Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) analyzovanie... (600 €)

Zubný lekár - Trenčín
2019-10-10 - U.S. Center zubná klinika s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...ákladnej mzde % z tržieb. Požadované vzdelanie Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore zubné lekárstvo Dĺžka praxe bez požiadavky na odbornú prax Zručnosti, schopnosti Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť fyzická zdatnosť komuniká... (1500 €)

Zubný lekár - Prešov
2019-09-18 - Ha-Stoma s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: Zdravotníctvo Náplň (druh) práce Výkon činnosti zubného lekára v zubnej ambulancií. Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Ponúkané výhody k základnej mzde sa pripočítavajú prémie podľa vykázaný... (1000 €)

Zubný lekár - Komárno
2019-10-11 - PAL-DENT s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 1000 € mesačne Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 17. 12. 2018 Dátum poslednej aktualizácie: 10. 9. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Náplň (druh) práce Všetky výkony vykoná... (1000 €)

Zubný lekár - Trnava
2019-10-06 - NiceDent s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...ubytovanie - individuálne nastavenie podľa dohody Požadované vzdelanie Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa Dĺžka praxe aspoň 1 rok Zručnosti, schopnosti Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi)... (832 €)

Práce v Česku | Práce na Slovensku | Práce ve Velké Británii | Práce v Americe

Používáním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.